Úvod > Aktuality > Zalyžujte si přímo v Praze
Zalyžujte si přímo v Praze
">
Zimní sporty

Zalyžujte si přímo v Praze

  • Vydáno25. ledna 2019
Přímo v Praze je pro lyžování upraven a již zase otevřen Skipark na Vypichu. Areál nabízí aktuálně 350 metrů dlouhou trať, která se při vhodných podmínkách může ještě prodloužit. Trať je osvětlená, lyžování je zdarma a výbavu vám případně i zapůjčí.
Vypich okruh běžkyLyžařský okruh v Praze na Vypichu nahrazuje v předešlých sezónách realizovaný okruh na chuchelském závodišti. V provozu je okruh od 22. 1. 2019, zatím měří 350 m. Uměle zasněžovaný okruh se nachází na prostranství před oborou Hvězda na Praha 6 – Vypichu. Zázemí Skiparku a půjčovna jsou vedle dětského dopravního hřiště v ulici Na Vypichu.

V areálu je k dispozici půjčovna lyží, převlékárny a toalety. K dispozici bude také večerní lyžování. Využití dráhy je pro běžkaře zdarma, v týdnu v dopoledních hodinách je okruh vyhrazen školkám a školám.

Aktuálně se na Vypichu lyžuje na 40 cm sněhu a zatímco se na začátku týdne lyžovalo na 250 m, od 25. ledna byl okruh prodloužen na 350 m. Od víkendu bude k dispozici u Ski Parku i parkoviště pro návštěvníky. Neváhejte a využijte ideální podmínky a rozhodně s sebou vemte i ty nejmenší.
Běžkařský okruh na Vypichu

Běžkařský okruh na Vypichu

Lyžařský okruh v Praze na Vypichu nahrazuje v předešlých sezónách realizovaný okruh na chuchelském závodišti. Aktuálně (25.2.2019) je okruh v provozu a měří 350 m.