!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Zájemci z řad veřejnosti se letos poprvé mohou svézt po Velkém okruhu na autodromu v Mostě

Zájemci z řad veřejnosti se letos poprvé mohou svézt po Velkém okruhu na autodromu v Mostě

Vydáno 14. ledna 2020 Zážitky
Velký závodní okruh mosteckého autodromu se poprvé v novém roce otevře veřejnosti. Už v sobotu 18. ledna 2020 pokračuje oblíbená zimní akce "Jezdíme za každého počasí". Premiéru této sezony si fandové motorismu užili v polovině prosince. Na dráhu organizátoři pustí jen vozy s platnou registrační značkou a technickou kontrolou. Z bezpečnostních důvodů se neměří dosažený čas účastníků jízd.
Jízdy veřejnostiAutodrom Most navazuje na praxi posledních let, jezdí se vždy od 10:00 do 16:00 hodin s hodinovou polední přestávkou od 12:30 do 13:30 hodin. Lednovým termínem je sobota 18. 1. 2020, další možnost pak budou mít milovníci motorismu 15. února 2020. Cílem je, aby si fanoušci užili dráhu zase trochu jinak, na sněhu. Dlouhodobá předpověď ale zatím tomuto záměru moc nepřeje. Denní teploty se podle meteorologů pod bod mrazu příliš nedostanou. Nicméně zase je to příležitost pro ty, kteří nechtějí kluzký povrch riskovat. Provětrat svého miláčka v ostřejším tempu v bezpečí uzavřené dráhy tak přesto můžete i v zimě.

VWinter Rally Mostelký závodní okruh si lze kdykoli pronajmout také pro individuální testování a tréninky nebo testování a tréninky závodních týmů. Objednat se lze na tel. číslo 702 143 267, případně e-mailové adrese krafek@autodrom-most.cz. Autodrom nabízí i projekt OC Race, umožňuje i svezení v závodním voze Škoda Octavia Cup RS III, a to jak za volantem, tak na sedadle spolujezdce.

Divácký zážitek pak autodrom nabízí fanouškům veteránů. Po třech letech zavítá na malý závodní okruh na plochách polygonu mezinárodní dálková rally historických vozidel The Winter Trial. Pětasedmdesát posádek ve středu 29. ledna mezi 11:45 a 14:30 hodin absolvuje jeden z náročných testů pravidelnosti. Vstupné na akci je zdarma.
Autodrom Most

Autodrom Most

V areálu autodromu se nabízí aktivity v oblasti motorsportu, bezpečnosti a také rodinné a firemní eventy. Areál je možné si i pronajmout na vlastní akce, a to buď jako celek, nebo využít jeho jednotlivé části. Jsou vzájemně propojené, dobře dostupné a mají vlastní zázemí.

Další aktuality

29.2.
2020
Tři Humboldtovy vyhlídky aneb nejkrásnější na celém světě

Tři Humboldtovy vyhlídky aneb nejkrásnější na celém světě

Severozápadní Čechy | Zážitky
15.2.
2020
V Kadani se chystá oblíbený C. K. Masopust

V Kadani se chystá oblíbený C. K. Masopust

Severozápadní Čechy | Zážitky
13.2.
2020
Zámek Litvínov zve na páteční prohlídky nejen zamilované

Zámek Litvínov zve na páteční prohlídky nejen zamilované

Severozápadní Čechy | Zážitky