Úvod > Aktuality > "Zabíjačka čili pivovarská porážka v pivováru v Kostelci nad Černými lesy "
"Zabíjačka čili pivovarská porážka v pivováru v Kostelci nad Černými lesy "
"> ">

"Zabíjačka čili pivovarská porážka v pivováru v Kostelci nad Černými lesy "

"Před ovarem, za ovarem, nikdo nemá hlad nebo nebudu hrát. Takže všichni hurá do pivováru na prdelačku s kroupama, ovary s vejmrdou, pečená kolena na černém pivu, zabíjačkové guláše z plece, srdíček, jazyků . Kdy? Už tento víkend, 20. a 21. října. "
Ochutnáte po celý víkend samozřejmě jitrnice, jelita, světlé či tmavé prejty, smažené kotlety s brsalátem, medajle z panenky, žebra na Kolalokově limonádě, pivovarský nátřesk či speciální řeznický pekáček v kterém bude od každého něco. Ale taky kynutý knedle, smažácí, krůty, kachny, tatarácí, svíce, křídla atd. Prostě jak říká Tomáš z tý vyhlídky: "Jak umí některý zvířátka chutně umřít"...
 
Rangers anóbrž Plavci vystoupí v pivováru
Dne 23. listopadu od 19.00 vystoupí v žentouru černokosteleckého pivováru jedna z nejpopulárnějších kapel českého countryového nebe Rangers anóbrž Plavci. Předskokanem bude Jimmy Bozeman and The Lazy Pigs. Vstupenky v předprodeji v pivováru nebo v Praze u Vodoucha za 250,-, na místě za 290,- Kč. Plavci vystoupí s repertoárem dobře známých písní v skvělém vokálním zpracování tak jak je dobře znáte. Zazní takové písně jako: Ta zem je tvá zem, Modrý měsíc, Láska je věc kouzelná, Nos pro trable stavěnej, Pole s bavlnou, Vysočina, Vím, Vím a další.

Další aktuality