Úvod > Aktuality > Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu
Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Letní sporty

Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu

  • Vydáno9. září 2022
Baví vás sport, tanec, malování, umění, soutěže, adrenalin nebo hudba? To všechno najdete v sobotu 10. 9. 2022 na jednom místě – v parku Ladronka v Praze 6 na největším festivalu volnočasových aktivit ve střední Evropě. Festival představí desítky volnočasových aktivit, které mohou uchvátit nejen teenagery a studenty. Už tak dost široká nabídka oblíbených sportů, her a činností, kterým se lidé ve svém volném čase věnují, každoročně narůstá! Na Ladronkafestu je navíc najdete všechny pěkně pohromadě a můžete si je k tomu zdarma vyzkoušet.

Pestrou škálu aktivit pro volný čas představí v sobotu 10. září od 11 hodin LadronkaFest 2022. Návštěvníci se seznámí s nabídkou a činností volnočasových spolků a budou si zde moci vyzkoušet různé sporty, včetně florbalu, boulderingu, badmintonu, irského tance, ragby nebo házené.

Festival pořádá Praha 6 tradičně v parku Ladronka na břevnovské pláni, která je ideálním místem pro aktivní trávení volného času. Kromě přehlídky zájmových aktivit jej spojují hudební vystoupení, workshopy, exhibice, soutěže, přehlídky a umění. Letošní ročník nabídne kromě velkého množství stanovišť prezentujících volnočasové spolky z Prahy 6 také několik speciálních aktivit. Jednou z nich je například projekt Cesta za snem, který spojuje hendikepované a nehendikepované sportovce.

ladronka festNa několika podiích na vás čeká hudební program v podání zpěvačky Annabel, nebo Jakuba Machuldy a jeho Elvis show. Také se můžete těšit na Band Contest nebo na Pole Dance Battle. O jídlo a pití nemusíte mít strach. Gastrozóna uspokojí jejich chuťové buňky až dvaceti stánky s jídlem a pitím, které se budou nacházet v samotném centru festivalu. I partneři festivalu si pro vás připravili různé aktivity, těšit se můžete například na chill out zónu od Hit Radia City nebo testovací jízdy od Porsche Praha Smíchov.

Pestrý program letošního LadronkaFestu potrvá 10. září od 11:00 až do 21:00 hodin. Vstup na akci je zdarma.

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichu v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.