Úvod > Aktuality > Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu
Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu
"> "> "> ">
Příroda

Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu

  • Vydáno28. ledna 2020
Také letos se jihlavská zoo chystá odměnit pilné žáky a studenty. Od 30. ledna do 2. února 2020 budou mít všichni, kteří přinesou na pokladnu zoo aktuální vysvědčení aspoň s jednou jedničkou, vstup do zoo za 1 Kč.
Zoo JihlavaV Zoo Jihlava odmění děti za pololetní vysvědčení. Žáci, kteří ve dnech 30. ledna až 2. února 2020 předloží na pokladnách aktuální vysvědčení nebo jeho výpis alespoň s jednou jedničkou, budou mít vstup za 1 Kč.

Zoologická zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Je zde k vidění přes 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením. Nechybí ani celá řada zajímavých expozic – Tropický pavilon, africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, expozice medvědů malajských – Malay medan, Shetlandské ostrovy, Himalay a pavilony šelem a další.

Zoo Jihlava je otevřena v zimě od 9 do 16 hodin denně.
Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoologická zahrada Jihlava je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.