!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu

Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu

Vydáno 28. ledna 2020 Příroda
Také letos se jihlavská zoo chystá odměnit pilné žáky a studenty. Od 30. ledna do 2. února 2020 budou mít všichni, kteří přinesou na pokladnu zoo aktuální vysvědčení aspoň s jednou jedničkou, vstup do zoo za 1 Kč.
Zoo JihlavaV Zoo Jihlava odmění děti za pololetní vysvědčení. Žáci, kteří ve dnech 30. ledna až 2. února 2020 předloží na pokladnách aktuální vysvědčení nebo jeho výpis alespoň s jednou jedničkou, budou mít vstup za 1 Kč.

Zoologická zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Je zde k vidění přes 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením. Nechybí ani celá řada zajímavých expozic – Tropický pavilon, africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, expozice medvědů malajských – Malay medan, Shetlandské ostrovy, Himalay a pavilony šelem a další.

Zoo Jihlava je otevřena v zimě od 9 do 16 hodin denně.
Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Od 29. dubna 2011 je v jihlavské zoologické zahradě otevřeno první jihlavské lanové centrum, které je určené návštěníkům zoo. V cípu zoologické zahrady sousedícím s letním kinem vznikly ve větvích stromů dva okruhy.