Úvod > Aktuality > Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu
Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu
"> "> "> ">

Za pěkné vysvědčení se podíváte do jihlavské zoo za korunu

Vydáno 28. ledna 2020 Příroda
Také letos se jihlavská zoo chystá odměnit pilné žáky a studenty. Od 30. ledna do 2. února 2020 budou mít všichni, kteří přinesou na pokladnu zoo aktuální vysvědčení aspoň s jednou jedničkou, vstup do zoo za 1 Kč.
Zoo JihlavaV Zoo Jihlava odmění děti za pololetní vysvědčení. Žáci, kteří ve dnech 30. ledna až 2. února 2020 předloží na pokladnách aktuální vysvědčení nebo jeho výpis alespoň s jednou jedničkou, budou mít vstup za 1 Kč.

Zoologická zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Je zde k vidění přes 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením. Nechybí ani celá řada zajímavých expozic – Tropický pavilon, africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, expozice medvědů malajských – Malay medan, Shetlandské ostrovy, Himalay a pavilony šelem a další.

Zoo Jihlava je otevřena v zimě od 9 do 16 hodin denně.
Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Od 29. dubna 2011 je v jihlavské zoologické zahradě otevřeno první jihlavské lanové centrum, které je určené návštěníkům zoo. V cípu zoologické zahrady sousedícím s letním kinem vznikly ve větvích stromů dva okruhy.