Úvod > Aktuality > Tobogán s virtuální realitou si užijete v Aquapalace Čestlice

Tobogán s virtuální realitou si užijete v Aquapalace Čestlice

Vydáno 6. února 2019 Lázně a wellness
Aquapark Aquapalace Čestlice láká na virtuální tobogán. Ten přináší návštěvníkům možnost se za jízdy přenést do vesmíru nebo na oblohu. Tobogán Magic Tube poskytuje i díky speciálním vodotěsným brýlím 360° pohled do okolního prostředí. Synchronizace pohybu a obrazu je docíleno díky sledovacímu systému, který byl vyvinut přímo pro tento účel.
virtuální realitaNejvětší aquapark v Česku Aquapalace Praha nabízí nejžhavější novinku - adrenalinový virtuální tobogán. Ten kombinuje klasický jízdu na tobogánu s virtuálním světem. Novinka nazvaná VR Slide přináší návštěvníkům možnost za jízdy tobogánem se přenést do prostředí nekonečného vesmíru nebo na nebeskou oblohu. Stačí k tomu málo. Vystoupat do výše, kde tobogán nazvaný Magic Tube začíná, nasadit si speciální vodotěsné brýle, usednout na gumovou duši a spustit se dolů.

Jedinečný prožitek podpoří také doprovodný zvuk a přímý kontakt s vodou, která během jízdy tobogánem proudí a vystřikuje. Otevírací doba tobogánu s virtuální realitou, který je určen všem od věku nad deset let, je ve všední dny odpoledne a o víkendech po celý den.

Aquapark ČestliceČestlický Aquapalace je skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený rekordně dlouhý Canyon. Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

Každý školák, tak může strávit s rodiči hezký den plný pohybu a zábavy v největším aquaparku v České republice. Navíc právě probíhá sezóna jarních prázdnin s akcí Děti za korunu, která byla zahájena 1. února a bude pokračovat až do 17. března 2019.
Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

Užijte si jarní prázdniny v Aquapalace Praha. Připravili jsme si pro vás nabitý program plný her.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Další aktuality

5.2.
2020
Užijte si partnerský rituál Antonius a Kleopatra v Čestlicích

Užijte si partnerský rituál Antonius a Kleopatra v Čestlicích

Střední Čechy | Lázně a wellness
15.1.
2020
Užijte si zimní lázeňské radovánky v Poděbradech

Užijte si zimní lázeňské radovánky v Poděbradech

Střední Čechy | Lázně a wellness
3.3.
2019
Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Střední Čechy | Lázně a wellness