Úvod > Aktuality > Z Národního technického muzea rovnou na Letiště Praha
Z Národního technického muzea rovnou na Letiště Praha
"> ">
Památky

Z Národního technického muzea rovnou na Letiště Praha

  • Vydáno16. února 2011
Od 16.2.2011 mají návštěvníci Národního technického muzea v Praze jedinečnou možnost navštívit exkurzi na Letišti Praha se slevou. Vznikla tak jedinečná spolupráce při exkurzích obou významných atraktivit Prahy.
Po předložení vstupenky z Národního technického muzea obdržíte slevu 20 % na vstupenku na exkurzi Letiště Praha.

V technickém muzeu uvidíte první letoun, který odstartoval v Československé republice, na Letišti Praha budete mít možnost vidět letadla současné doby, vrtulová i proudová. Zkušený průvodce vás seznámí s odbavením cestujících i letadel, s leteckými společnosti, které v současné době používají Prahu jako své cílové letiště. Dostanete se blíže i ke startovací a přistávací dráze. Navštívíte také Záchrannou požární stanici letiště s nejmodernější technikou.


Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Letiště Praha je místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Individuální prohlídky se konají o víkendech, skupiny se mohou domluvit na prohlídku i přes týden. Exkurze vás seznámí se současným provozem, leteckými společnostmi a s různými typy letadel.

Národní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Národní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Expozice NTM překvapí moderním muzejním pojetí. Svůj prostor tu nacházejí sbírky architektury, stavitelství a sbírka polygrafie. Nechybí stálé expozice Chemie kolem nás, Měření času, hutnictví, Interkamera a Technika hrou, expozice televizního studia nebo expozice kontaktních čoček.