Úvod > Aktuality > Wellness Horal zavádí novinku: saunování dětí
saunový svet Wellness Horal.JPG
"> saunový svet Wellness Horal.JPG ">
Zážitky

Wellness Horal zavádí novinku: saunování dětí

  • Vydáno22. července 2012
Relaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích rozšířilo nabídku služeb o možnost saunování dětí. Nově kvůli tomu ve vybraných časech zpřístupní saunový svět, kam měli dosud kvůli zachování klidové zóny vstup jen hosté nad 14 let. Dětem budou vyhrazeny denně první dvě hodiny otevírací doby. Ta byla zároveň mírně rozšířena.
Saunový svět Wellness Horal byl dosud otevřen denně od 10 do 22 hodin. Nově byl začátek provozní doby posunut na 8 hodin, přičemž od 8 do 10 hodin je saunový svět plně k dispozici dětem s rodiči. Samozřejmě ho mohou využít i další zájemci, pokud jsou srozuměni s tím, že může být v saunovém světě v souvislosti s pohybem dětí rušněji. V ranních hodinách bude vše podřízeno maximálnímu komfortu malých hostů.

Rodičům s dětmi jsou po celou dobu k dispozici saunéři, kteří (stejně jako dospělým) nabízí saunovací rituály. Jejich délka a průběh jsou přizpůsobeny potřebám malých hostů. Jinak se ale saunování dětí nijak zvlášť neliší od saunování dospělých. Rodiče hlavně musí dbát na to, aby délka pobytu v sauně odpovídala akuálnímu zdravotnímu stavu dětí a tomu, jak jsou zvyklé snášet horko. Výhodou dopoledního saunování je, že teploty v saunách ještě nedosahují maximálních hodnot, což je vhodné pro začátečníky.

Rodiče s dětmi mohou v saunovém světě využít kromě saun i veškeré další procedury – páru, Kneippův chodník, whirlpooly či tepidarium, které je vhodné pro astmatiky. Zajímavým zpestřením při odpočinku se může stát prohlídka bylinkové zahrádky u venkovní terasy, kde jsou vysazeny máta, levandule, tymián, meduňka a další bylinky, používané nejen ve Wellness Horal, ale také hotelových kuchyních. Pro děti je připraveno i občerstvení v podobě čerstvého ovoce a vody zdarma.

Pro rodiče s dětmi je připravena cenově zvýhodněná vstupenka platná od 8 do 11 hodin, která umožňuje vstup do všech prostor Wellness Horal, tedy i termálních bazénů a kardio fitness. Poté, co bude saunový svět v 10 hodin pro děti uzavřen, si tak mohou malí návštěvníci s rodiči ještě hodinu užívat koupání v termálních bazénech Wellness Horal nebo odpočívat na venkovní slunící louce s občerstvením.
Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.