Úvod > Aktuality > Sobotní Saunová noc ve Wellness Horal proběhne v duchu 30. let
Sobotní Saunová noc ve Wellness Horal proběhne v duchu 30. let
"> "> "> ">
Životní styl

Sobotní Saunová noc ve Wellness Horal proběhne v duchu 30. let

  • Vydáno2. října 2020
Relaxační centrum Wellness Horal ve Velkých Karlovicích pokračuje v oblíbené tradici saunových nocí na různá témata. Ta nejbližší, v sobotu 3. října 2020, se ponese v retro stylu třicátých let. Za zvýhodněné vstupné tu budete moci zůstat až do půlnoci. Připraveny jsou saunové ceremoniály i expotické masáže. Užijte si relaxaci netradičně!
Wellness hotel Horal bude v sobotu 3. 10. 2020 otevřeno mimořádně až do půlnoci. Atmosféru nočního koupání a saunování podtrhne osvětlení svíčkami a v saunovém světě se budou každou hodinu konat saunové rituály. Při saunování se přenesete do minulosti a to doslova. Od 19 hodin se můžete těšit na atmosféru podpořenou retro hudbou a výzdobou, budete uvítáni v dobových kostýmech. Organizátoři věří, že to lidem zpestří zážitek ze saunování.

Právě saunové rituály patří k největším lákadlům Wellness Horal. To je jedním z mála v tuzemsku, které pořádá rituály pravidelně a to minimálně osmkrát denně včetně speciálního dopoledního rituálu pro děti. Při rituálech, která návštěvníkům zpestřují pobyt v sauně a výrazně pomáhají posílit imunitu, saunéři víří vzduch ručníky pro zvýšení pocitu horka a intenzívnější pocení. Zážitek podtrhují speciální vonné esence a nabízené tělové peelingy. V sobotu sauny provoní santal, borovice a jedlové jehličí.

Návštěvu Saunové noci si lze zpestřit i exotickou masáží nebo beauty rituály, aktuální novinkou ve Wellness Horal jsou jávské masáže s rodilými Jávankami. Aktuálně je provoz wellness center bez omezení a v prostoru bazénů a saun je možné pobývat bez roušek. Hosté je ale musí používat v šatnách a ve vstupní recepci.
 
 

Kdy bude Saunová noc probíhat a za kolik je vstupné

Saunová noc probíhá od 19:00 do 24:00 hodin. Poslední saunový rituál se koná ve 23:00 hodin. Vstupné pro neubytované hosty je 990 Kč, ubytovaní hosté mají vstup zdarma. Na Saunovou noc nelze využít narozeninovou akci, vouchery ani další slevy.

Wellness Horal patří k předním propagátorům saunování v České republice. Saunové rituály začalo u nás organizovat mezi prvními, dnes tato doplňková saunovací aktivita patří k jeho největším lákadlům, cíleně se věnuje také saunování dětí.
Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Wellness & spa hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm

Wellness & spa hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm

Kvalitní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Hotel nabízí krásné a prostorné pokoje, jedinečné wellness, relaxační bazén, restauraci s venkovní terasou a konferenční prostory.

Další aktuality