Úvod > Aktuality > Wellness Horal nabízí v sobotu noční saunování
Wellness Horal nabízí v sobotu noční saunování
"> "> ">

Wellness Horal nabízí v sobotu noční saunování

Vydáno 30. října 2019 Životní styl
Relaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy Velké Karlovice se v sobotu 2. listopadu 2019 připojuje k devátému ročníku Týdne saunování. Do této tradiční osvětové akce zaměřené na podporu zdravého a správného saunování, jejímž hlavním pořadatelem je Česká asociace saunérů, se pravidelně zapojují přední relaxační centra České republiky.
Užijte si relaxaci netradičně! V sobotu 2. listopadu se ve Wellness Horal bude konat Saunová noc, která přináší koupání a saunování za svitu svíček v prodloužené otevírací době až do půlnoci. Každou hodinu budou saunéři provádět saunové rituály a hostům nabídnou i nové peelingy do parní lázně.

Návštěvníci budou moci v tuto sobotu za zvýhodněné vstupné zůstat až do půlnoci. Připraven pro ně bude i pitný režim. S přítomnými pracovníky také mohou konzultovat zásady správného saunování a každou hodinu se zúčastnit saunovacího ceremoniálu.

Saunovací ceremoniály jsou oblíbeným programem Wellness hotelu Horal. Návštěvníci budou moci vyzkoušet například ceremoniály medové, cukrové či čokoládové. Sauny navíc příjemně provoní bylinky. Atmosféru termálních bazénů a saunového světa znásobí intimní osvětlení svíčkami. V prostorách wellness centra jich bude rozmístěna přibližně stovka.

Saunová noc probíhá od 19:00 do 24:00 hodin. Poslední saunový rituál se koná ve 23:00 hodin. Vstupné pro neubytované hosty je 990 Kč, ubytovaní hosté mají vstup zdarma. Na Saunovou noc nelze využít narozeninovou akci, vouchery ani další slevy.

Wellness Horal patří k předním propagátorům saunování v České republice. Saunové rituály začalo u nás organizovat mezi prvními, dnes tato doplňková saunovací aktivita patří k jeho největším lákadlům, cíleně se věnuje také saunování dětí.
Wellness & spa hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm

Wellness & spa hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm

Kvalitní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd.Hotel nabízí krásné a prostorné pokoje, jedinečné wellness, relaxační bazén, restauraci s venkovní terasou a konferenční prostory.

Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Další aktuality