Úvod > Aktuality > Vyzkoušejte psí spřežení v jesenických lázních
Vyzkoušejte psí sprežení v jesenických lázních
"> Vyzkoušejte psí sprežení v jesenických lázních "> Jízda se psím sprežením se v Priessnitzových lécebných lázních uskutecní 5. a 26. února "> Psy husky potešíte dobrým piškotem
Zimní sporty

Vyzkoušejte psí spřežení v jesenických lázních

  • Vydáno31. ledna 2014
Co neodmyslitelně patří k zasněženým pláním, ke Zlaté horečce na Klondiku nebo k Amundsenově primátu dosažení jižního pólu? Přeci psí spřežení, která se v severských oblastech používají snad od nepaměti. Neobvyklý zážitek okořeněný špetkou romantiky si můžete v únoru na chvilku vyzkoušet také v Jeseníku.
MusherPriessnitzovy léčebné lázně ve spolupráci se zkušenou musherkou Bárou Vlčkovou připravily na měsíc únor ukázky jízdy se psím spřežením pro malé i velké dobrodruhy. Čtyřspřeží severských psů husky vás možná v myšlenkách skutečně zavede do zimních plání Skandinávie, Aljašky nebo na dobrodružnou cestu do neznámých končin.

Jízda se psím spřežením se v Priessnitzových léčebných lázních uskuteční 5. a 26. února, vždy od 14 do 16 hodin na lázeňském hřišti. Akce se koná za každého počasí. Projížďky si můžete rezervovat v Lázeňském informačním centru (infocentrum@priessnitz.cz nebo tel: 724 305 126).

Nejenže si na lázeňském hřišti vyzkoušíte samotnou jízdu, ale dozvíte se také něco o historii mushingu a seznámíte se s milou a přátelskou povahou psů husky. Poku budete chtít vzít pejskům nějaký pamlsek prozradíme vám, že nejraději mají piškoty.
Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník

Priessnitzovy lázně Jeseník jsou vhodné nejen pro léčbu nemocných, ale nabízejí výtečné zázemí také pro preventivní a relaxační pobyty. Právě zde můžete podstoupit jednu z nejmodernějších metod světového zdravotnictví – computerovou kineziologii.