Úvod > Aktuality > Využijte srpnových pátků a sobot na noční návštěvu pražské zoo

Využijte srpnových pátků a sobot na noční návštěvu pražské zoo

Vydáno 1. srpna 2019 Zážitky
Vypravte se po setmění do zoologické zahrady! Každý srpnový pátek a sobotu máte možnost nahlédnout do soukromí zvířat a zjistit, co dělají po setmění. Za doprovodu průvodce projdetezoo, kde se bude ke spánku ukládat žirafí stádo. Uvidíte, jak nocují nosáli nebo jak k večeru ožívají hyeny a vlci.

Noční Zoo PrahaVydejte se v doprovodu zkušeného průvodce objevovat tajemství nočního života v Zoo Praha. Během prohlídky se díky omezené kapacitě budete moci o zvířatech, která navštívíte, dozvědět skutečně mnoho. Průvodci rádi odpoví na vaše zvídavé otázky!

Noční prohlídky po zoologické zahradě zblízka si můžete prohlédnout noční druhy zvířat, které se právě probouzejí. Prohlídky začínají většinou v 21:00 hodin a to 2. a 3., 9. a 10., 16. a 17., 23. a 24., i 30. a 31 8. 2019.

Cena noční prohlídky je 300 korun pro dospělého, děti zaplatí 200 korun. Psi se nočních prohlídek nemohou účastnit. V ceně je vstup do zoo, výklad průvodce a parkovné. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na prohlídku předem objednat na webu eshop.zoopraha.cz.

Večerní prohlídky po Zoo Praha

Večerní prohlídky po Zoo Praha

Vydejte se v doprovodu zkušeného průvodce objevovat tajemství večerního života v Zoo Praha.

Zoo Praha - pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha - pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Rezervace Bororo v Zoo Praha

Rezervace Bororo v Zoo Praha

Pražská zoo nově nabízí odpočinkovou a herní zónu pro rodiny s dětmi – Rezervaci Bororo. Součástí areálu je netradiční herní prvek s motivy amazonské vesnice, amfiteátr pro prezentaci tréninku zvířat a kavárna. Herní zónu najdete ve venkovních prostorech Pavilonu velkých savců v dolní části zahrady.