Úvod > Aktuality > Chystá se Masters of Rock, největší rockový open-air festival v České republice

Chystá se Masters of Rock, největší rockový open-air festival v České republice

Vydáno 10. července 2018 Zážitky
Už XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Tradičně se na Valašsko kromě domácích příznivců mnoha rockových a metalových žánrů vydají i fandové z více než 35 zemí světa. Rozhodně se můžou těšit na skvělé hudební zážitky a také na vynikající atmosféru!
Festival Masters of Rock letos nabídne přes čtyři desítky kapel, téměř 20 z nich na festivalu vystoupí poprvé. 

Hlavní hvězdou bude letos německá speedmetalová skupina Helloween - Pumpkins United. Na programu je také vystoupení německé zpěvačky Doro Pesch, kanadské trashmetalové skupiny Annihilator či německo-rumunské powermetalové kapely Powerwolf.

Fanoušci se dále mohou těšit na vystoupení Gene Simmons Band (bude poprvé v Evropě), Korpiklaani special show, The Unity, Orden Ogan i Tanju. Z českých kapel nebude chybět Alkehol, Kamelot, Doga, Arkona a další...

Master oif RockKromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další "atrakce", které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínsku - upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, exkurze likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd na Prosperita Meet & Greet Stage a pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i letos.
Rudolf Jelínek Vizovice - Exkurze s chutí a vůní slivovice

Rudolf Jelínek Vizovice - Exkurze s chutí a vůní slivovice

Při návštěvě Distillery Landu ve Vizovicích má každý návštěvník možnost seznámit se s tradicí výroby slivovice na Valašsku a také s historií a současností společnosti.

Masters of Rock 2019 Vizovice

Masters of Rock 2019 Vizovice

Příznivci tvrdého rocku mají v kalendáři červeně vyznačený červencový termín pro vizovický festival Masters of Rock.