Úvod > Aktuality > Vymyslete jméno novým tobogánům v Aquapalace Praha a vyhrajte letní permanentku!
Vymyslete jméno novým tobogánum v Aquapalace Praha
"> Vymyslete jméno novým tobogánum v Aquapalace Praha "> Porota urcite prihlédne k názvum neotrelým a nápaditým
Letní sporty

Vymyslete jméno novým tobogánům v Aquapalace Praha a vyhrajte letní permanentku!

  • Vydáno18. dubna 2014
V největším aquaparku v Čechách – Aquapalace Praha – přibudou brzy do rodiny devíti tobogánů a skluzavek další dva přírůstky. Již v létě si budete moci vychutnat jízdu na dvou zbrusu nových tobogánech. A nejen to, můžete vymyslet, jak se budou jmenovat. A ještě za to získat letní permanentku do Aquapalace Praha v hodnotě 10 tisíc korun!

TobogánJaké jsou podmínky účasti v této soutěži? Jednoduché. Na webu Aquapalace najdete elektronický formulář. Vyplňte jej a odešlete do 25. dubna 2014 včetně. Navržených jmen může být až 5 pro každý ze dvou tobogánů. A pak už se jen těšte, že právě váš návrh odbornou porotu okouzlí nejvíce a budete to právě vy, kdo dá jméno dvěma nejnovějším atrakcím.

První tobogán bude otevřeným tobogánem (lidově "korytem") a nabídne tři rychlosti proudění vody a tím pádem i různé dávky adrenalinu (modrou, červenou a černou jako u lyžařských sjezdovek). Bude se na něm tedy jezdit divoce i pohodově, podle právě nabídnuté obtížnosti. V té nejvyšší zařazené rychlosti zažijete pocity dravé horské bystřiny, jejíž nespoutaný proud vámi bude smýkat do všech stran.

TobogánDruhý tobogán je uzavřeným tobogánem (lidově "rourou"), v níže budou na návštěvníky číhat nejrůznější světelné i zvukové efekty, včetně optických klamů. Jezdit v něm bude možné na pneumatikách, jedno či dvoumístných, a klidně i bezprostředně za sebou. I držení pneumatik spolujezdců bude povoleno, čili např. tzv. "vláček". Půjde tedy spíše o pohodovou rodinnou atrakci.

Porota určitě přihlédne k názvům neotřelým a nápaditým. Je možné použít jak české, tak cizojazyčné názvy, mezinárodní srozumitelnost rozhodně není na závadu. Název může vystihovat charakter druhu zábavy na tobogánu, ale můžete nabídnout  i zcela vymyšlený novotvar, třeba v duchu sci-fi. Popusťte uzdu fantazii a dejte jméno novým atrakcím – odměna vás nemine.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality