Úvod > Aktuality > Výletní horoskop zve Kozorohy do Dětenic
Výletní horoskop zve Kozorohy do Dětenic
">
Zážitky

Výletní horoskop zve Kozorohy do Dětenic

  • Vydáno12. listopadu 2012
Patříte mezi ty, kdo se narodili ve znamení Kozoroha? Pak neváhejte a zavítejte třeba tuto sobotu nebo neděli do Dětenic na začínající zimní rytířské turnaje.
Až do 31. března 2012 máte možnost každou sobotu a neděli v Dětenicích prožít pravé rytířské turnaje, při kterých uvidíte nejen zdatné rytíře a jejich koně, ale především nelítostné souboje pěších i jízdních bojovníků. Při nepřízni počasí bude pro diváky připravena krytá tribuna, k zahřátí pak poslouží svařené víno, pečené kaštany nebo horká medovina.

A pokud se budete chtít zdržet po celý víkend, můžete využít nabídky středověkého hotelu nebo pohoštění v místní krčmě.

Výletní horoskop Kudy z nudy najdete na Facebooku nebo přímo na webu Kudy z nudy. Každý týden přináší aktuální tipy, kam se vydat podle hvězd. Rozhodně se při cestování po krásách Česka nebudete nudit.
Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Místo, kde prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Nový středověký hotel poskytuje naprosto unikátní interiéry, které vás vrátí v čase do vzdáleného středověku.

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Na prahu 3. tisíciletí, v letech 1998 – 2000, byl zámek Dětenice renovován a po 60 letech znovu otevřen veřejnosti. Na zámku se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. V sousedství zámku je opravena historická budova pivovaru se středověkou krčmou a výrobou vlastního piva...

Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk? Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenesete do období středověku se vším, co k němu patří. Středověké speciality se připravují na otevřeném ohni, jí se rukama, obslouží vás personál v dobových kostýmech.