Úvod > Aktuality > Na Plumlově se budou konat Hubertské slavnosti
Na Plumlově se budou konat Hubertské slavnosti
">
Památky

Na Plumlově se budou konat Hubertské slavnosti

  • Vydáno7. října 2019
Na zámku Plumlov se chystají Hubertské slavnosti, které se budou konat v sobotu 12. 10. 2019 od 13:30 hodin. Na programu bude hudba MHU, trubači VLS, přehlídka loveckých psů, vábení lovné zvěře, přehlídka loveckých signálů, lukostřelci Kirri, zvířátka i draví ptáci a sovy.
Jelen v říjiV sobotu 12. října se od 13:30 hodin na plumlovském zámku a jeho nádvořím začne rozléhat troubení trubačů i lovecké signály – začnou zde totiž oblíbené Hubertské slavnosti. Na programu bude hudba MHU, trubači VLS, přehlídka loveckých psů, vábení lovné zvěře, přehlídka loveckých signálů, stánky sloveckou tématikou, lukostřelci Kirri, zvířátka, draví ptáci a sovy.

Pro děti se chystají soutěže o drobné předměty, laserová střelnice, skákací hrad a přírodovědecký kvíz. Milovníci dobrého jídla se mohou těšit na bohatý výběr pokrmů z myslivecké kuchyně, například kanec na roštu, zvěřinový guláš, ražniči, řízek. Svařené víno, pivo a další dobroty. Zahájení akce bude ve 13:30 na nádvoří zámku, od 14:00 hodin se bude konat Svatohubertská mše, doprovázená trubači.
Zámek Plumlov

Zámek Plumlov

Zámek se nachází v rekreační oblasti Plumovská přehrada, nad kempem Žralok. Pořádá řadu akcí – prohlídky zámku, výstavy, koncerty hudebních skupin a jiné kulturní akce. V zámku je také pohádkové sklepení a dokonce fitness centrum.

Další aktuality