Úvod > Aktuality > Pohádková říše Fábula slavnostně zahajuje sezónu
Pohádková říše Fábula slavnostně zahajuje sezónu
"> "> Kdo by se nechtel nechat zvecnit jako princezna, král, ci jiná pohádková bytost "> Prijdte za každého pocasí, ríše skrítka Fábuly v Kamenici nad Lipou je celá pod strechou

Pohádková říše Fábula slavnostně zahajuje sezónu

Vydáno 29. června 2020 Zážitky
Zábavný park Fábula ve středu 1. července 2020 otevírá od 10:00 hodin návštěvníkům své brány již po osmé. Na letošní zahájení si bytosti ze světa fantazie pro vás opět připravily celodenní pestrý program.
FábulaKdo by se nechtěl nechat zvěčnit jako princezna, král, či jiná pohádková bytost? Přijďte ve středu 1. července 2020 do Pohádkové říše Fábula v Kamenici nad Lipou a prožijte se svojí rodinou nezapomenutelné chvíle, ze kterých si odnesete památku na celý život. K tomu si můžete s pohádkovými bytostmi užít si spoustu další legrace. Připravena je pro vás široká škála kostýmů - převléci se můžete třeba za královskou rodinu, strašidla a nechybí samozřejmě ani kostýmy skřítka Fábuly. Vejdou se do nich všichni - od největších velikostí až po malinké dětské.

Fábulaažijte pravou českou pohádku na vlastní kůži, adrenalin na únikovce nebo nekončící zábavu v obřích společenských hrách, dobrodružství v bludišti, tvoření v dílnách. Těšit se můžete na novou Dobrodružnou cestu sedmi pokladů!

A nezapomeňte, že od výletu k Fábulovi vás neodradí ani horko, bouřky nebo déšť. Před letním žárem se schováte mezi chladnými kamennými zdmi a ve sklepení. Poobědvat můžete v loupežnické středověké krčmě, kde je vždy příjemný chládek. Tak už se nemačkejte na přeplněných koupalištích a přijeďte si užít originální zábavu do parku Fábula!
Rodinný zábavný park Fábula

Rodinný zábavný park Fábula

Zážitkový park Fábula je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Společně se přenesete do světa originální zábavy divadla, soutěží, tvoření, her a hlavolamů a nově i strašidel.

Hostinec u loupežníka Bambitky v Kamenici nad Lipou

Hostinec u loupežníka Bambitky v Kamenici nad Lipou

Stylový hostinec s dobrým jídlem a neotřelou zábavou. Přijďte se nechat obsloužit od nefalšované čarodějnice, hejkala nebo loupežníka!