Úvod > Aktuality > Vyfoťte nejzábavnější fotku s rodinou či přáteli a vyhrajte zajímavé ceny!
Vyfoťte nejzábavnější fotku s rodinou či přáteli a vyhrajte zajímavé ceny!
">

Vyfoťte nejzábavnější fotku s rodinou či přáteli a vyhrajte zajímavé ceny!

  • Vydáno11. listopadu 2011
Zábava s dětmi, přáteli či celou rodinou na toulkách po Česku – to je aktuální téma listopadové fotosoutěže Kudy z nudy. Fotografie by měly vyzařovat pohodu, odpočinek, relaxaci – prostě přesně tak, jak si představujete tu pravou zábavu na podzimních výletech. Připojte se k listopadovým fotografům i vy a vyhrajte krásné ceny, které vás jistě inspirují k dalším výletům.
Naše pravidelná fotosoutěž, která od října lehce změnila tvář přinesla své ovoce – za minulý měsíc jsme obdrželi spoustu krásně barevných podzimních fotografií, za které vám všem moc děkujeme. Také na listopad jsme pro vás připravili hlavní téma, kterým je „Zábava s rodinou a přáteli na cestách po Česku“. Přidejte se k pravidelným fotografům v rámci naší fotosoutěže. Ať už vyfotíte zbarvené podzimní lesy nebo své děti či kamarády na víkendových procházkách, máte šanci vyhrát atraktivní ceny ideální pro cestování po Česku.

Redakce Kudy z nudy potom vybere tu nejhezčí fotografii, kterou hodnotně ocení. Hlavní cenou pro poslední podzimní měsíc je wellness víkend pro 2 osoby ve 4hvězdičkovém hotelu Kopanice.

S přáteli či rodinou si jistě spoustu zábavy užijete v přírodě, která je teď stále krásně barevná a vyzývá k podzimním procházkám. V podzimních barvách tak vynikne třeba Skalní město Adršpach, které se stalo vítězem letošního ročníku soutěže Ceny Kudy z nudy 2011. Vyrazit můžete i na stále ještě otevřené hrady a zámky, k návštěvě zve třeba hrad Karlštejn, zámek Mělník s vinnými sklepy Jiřího Lobkowitze nebo hrad a zámek v Jindřichově Hradci. Nevšední zážitek pro celou rodinu zaručuje návštěva interaktivního muzea Techmánie Sience Centra v Plzni nebo iQparku v Liberci. Pokud jste zastánci spíše aktivního odpočinku vyrazte za podzimním výhledem na nějakou zajímavou rozhlednu, například na Děčínský Sněžník, Libín u Prachatic, Smrk v Jizerských horách nebo Zvičinu s otáčivou prosklenou vyhlídkovou nástavbou.