Úvod > Aktuality > Vydražte si v Dětenicích svoji otrokyni
otrokyne
"> otrokyne "> Pirát
Zážitky

Vydražte si v Dětenicích svoji otrokyni

Ve středověké krčmě v Dětenicích můžete poodhalit roušku minulosti a zažít na vlastní kůži středověký rej ladných tanečnic, odvážných fakírů a středověkých krčmářů. V krčmě si dokonce můžete vydražit krásnou otrokyni, která se o Vás bude v této drsné době starat!
Každou středu do krčmy zavítají piráti a dovlečou za vlasy nádhernou otrokyni, kterou unesli na svých loupeživých cestách po dalekých krajích. Přímo v dětenické krčmě se ji budou snažit prodat coby služebnici některému z hostů. Mezi devatenáctou a dvaadvacátou hodinou máte jedinečnou šanci koupit si na středověkém trhu překrásnou služebnici. K otrokyni dostane kupec také glejt poslušnosti, který unesenou dívku zavazuje sloužit svému novému pánovi a plnit jeho přání.
 

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Místo, kde prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Nový středověký hotel poskytuje naprosto unikátní interiéry, které vás vrátí v čase do vzdáleného středověku.

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Na prahu 3. tisíciletí, v letech 1998 – 2000, byl zámek Dětenice renovován a po 60 letech znovu otevřen veřejnosti. Na zámku se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. V sousedství zámku je opravena historická budova pivovaru se středověkou krčmou a výrobou vlastního piva...

Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk? Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenesete do období středověku se vším, co k němu patří. Středověké speciality se připravují na otevřeném ohni, jí se rukama, obslouží vás personál v dobových kostýmech.