Úvod > Aktuality > Vydejte se s dětmi do DinoParku Harfa pouze za deset korun

Vydejte se s dětmi do DinoParku Harfa pouze za deset korun

Vydáno 1. listopadu 2019 Zážitky
Pražský Dinopark Harfa připravil na konec letošní sezóny pro děti speciální slevovou akci. Za vstupenku za dinosaury v životních velikostech zaplatí pouze 10 Kč!
Dinopark HarfaMyslíte, že můžete potkat obrovité dinosaury na střeše? Ano! Skutečně nečekaný zážitek vám připraví setkání s těmito druhohorními velikány, pokud se vydáte do DinoParku Praha umístěného na střeše Nákupní galerie Harfa. DinoPark Harfa Praha navíc v listopadu připravil pro všechny zvídavé děti speciální podzimní dárek, a to vstupné pouze za 10 korunu!

Rodiče díky akci ušetří na vstupném a tím spíše s dětmi mohou strávit příjemné chvilky plné dobrodružství a poznání. Na základě platného provozního řádu Dinoparku, nemůže být dítě vpuštěno do areálu bez doprovodu dospělé osoby.

dinosauří mláděV Dinoparku děti čekají desítky pohyblivých a ozvučených modelů dinosaurů v životních velikostech, 4D kino s filmem Triceratops, dětské paleontologické hřiště, občerstvení ve stylu druhohor DinoCafé a mnoho dalšího. DinoPark Harfa je prozatím jediný Dinopark, kde můžete vidět Burianosaura augustaie na vlastní oči. Pozůstatky prvního českého dinosaura byly nalezeny v roce 2003 na Kutnohorsku.

Unikátem světového významu je v Dinoparku umístěná živá druhohorní rostlina Wollemi Nobilis. Tento strom, druh pravěké borovice, byl objeven v roce 1994 v počtu pouhých 39 exemplářů v australské divočině. Pro botanika je setkání s touto rostlinou totéž, co pro biologa setkání se skutečným, živým dinosaurem. Rostlina žila na Zemi před 175 miliony lety.
DinoPark Harfa Praha - zábava na střeše

DinoPark Harfa Praha - zábava na střeše

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Seznámíme vás zábavnou a atraktivní formou s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů a děti si mohou zahrát na paleontology. Čekají na vás malí T-Rexové, hraví Allosauři a další drobotina.