Úvod > Aktuality > Vydejte se o jarních prázdninách do Zoo Dvůr Králové
V zoo Dvur Králové se dozvíte zajímavosti ze zákulisí
"> V zoo Dvur Králové se dozvíte zajímavosti ze zákulisí "> Až do 15. brezna je pripraven napínavý pátrací závod po zoo "> Zahrada je otevrena každý den od 9 hodin do 16 hodin
Příroda

Vydejte se o jarních prázdninách do Zoo Dvůr Králové

  • Vydáno13. února 2019
Po dobu jarních prázdnin od 9. února do 17. března připravilo Zoo Dvůr Králové nad Labem komentované prohlídky. Konají se každé úterý a pátek v 13:30 hodin. Prohlídka s průvodcem je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.
Přemýšlíte, kam se s dětmi vypravíte na jarní prázdniny? Máme pro vás tip! Ve dvorském Safari parku jsou každé úterý a pátek v období od 9. února do 17. března 2019 probíhat komentované prohlídky. Zdejší průvodce vás seznámí se zajímavostmi ze zákulisí zoologické zahrady a zodpoví všechny vaše zvídavé otázky.
 
Sraz pro účastníky komentovaných prohlídek je vždy v úterý a pátek ve 13:30 za vchodem do zahrady u Restaurantu Lemur. Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.

Safari park je otevřen každý všední den od 9 hodin do 16 hodin. V zoo je možné se zdržet i po 16. hodně a odejít poté automatickými turnikety.
Galerie Zdeňka Buriana v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Galerie Zdeňka Buriana v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Obrazy pravěkých a dávno vyhynulých monster fascinovaly v dětském věku snad každého z nás. V Galerii Zdeňka Buriana v Safari Parku si můžete tyto chvíle připomenout a svým ratolestem zároveň vysvětlit, že roztomilá zvířátka běhala po naší planetě už před desítkami milionů let.

Poznejte zákulisí zoologické zahrady – zážitkový program v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Poznejte zákulisí zoologické zahrady – zážitkový program v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Exotice můžete být blíž než kdykoli předtím, doslova na dosah ruky. Nahlédněte do zoo zadními vrátky, zkuste si kontakt s hadem, přivoňte k žirafě nebo poznejte mořské akvárium z druhé strany. Objevte to nejlepší ze zoo a poznejte tajemství jejího zákulisí.

Občerstvení a pivovar v Safari Parku

Občerstvení a pivovar v Safari Parku

Restaurace a občerstvení v Safari Parku Dvůr Králové, kde můžete ochutnat nejen klasickou českou kuchyni, ale také speciality, které se v různých obměnách a variantách připravují v Africe. Od roku 2018 zde vaří místní pivo Safari pivovar.

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.