Úvod > Aktuality > Vydejte se do světa na pomezí filmu a reality
Zážitky

Vydejte se do světa na pomezí filmu a reality

  • Vydáno3. listopadu 2009
Navštivte deltu Okavanga, jednu z nejkrásnějších přírodních rezervací světa a prožijte Africké dobrodružství. Ponořte se do Podmořského světa a setkejte se tváří v tvář s tuláky oceánů. Nechte se přenést do dávných časů mezi Giganty Patagonie!. V kině IMAX začíná každou hodinu nové dobrodružství, nechte se do něj vtáhnout!
Zoo Děčín aquariumTrojrozměrný velkoformátový film sleduje divák pomocí speciálních brýlí, které jsou vybaveny odlišnými polarizačními filtry pro pravé a levé oko. Tyto polarizační filtry jsou nastaveny souhlasně s filtry projektoru, který promítá dva filmy – zvlášť pro pravé a levé oko. Tento systém pomáhá divákovi navodit iluzi trojrozměrné reality.

3D projekce a největší plátno v ČR to je kino Imax v nákupním centru Palác Flóra, na Praze 3. Svět na pomezí filmu a reality vám dovolí virtuálně cestovat do míst, která jste zatím objevovali pouze ve vašich představách. Dotknete se i obřích Dinosaurů, kteří ovládli Zemi před 60 miliony let. V tomto světě můžete každou hodinu zažít nové dobrodružství
3D kino Imax – vtáhne vás do děje

3D kino Imax – vtáhne vás do děje

3D projekce a největší plátno v ČR to je Imax. Svět na pomezí filmu a reality vám dovolí virtuálně cestovat do míst, která jste zatím objevovali pouze ve vašich představách. Dotknete se obřích Dinosaurů, kteří ovládli Zemi před 60 miliony let. V tomto světě můžete vždy zažít nové dobrodružství.