Úvod > Aktuality > Vydejte se do pražského Muzea Karla Zemana oslavit Den dětí
Vydejte se do pražského Muzea Karla Zemana oslavit Den dětí
"> "> "> ">
Zážitky

Vydejte se do pražského Muzea Karla Zemana oslavit Den dětí

  • Vydáno31. května 2017
Na první červnovou sobotu 3. 6. 2017 připravili v Muzeu Karla Zemana bohatý program v retro stylu. Zahrajte si s dětmi hry vašeho mládí a oslavte dětský den jako vystřižený z dob nedávno minulých. Těšit se můžete na cvrnkání kuliček, házení žabek do Čertovky, skákání gumy, workshop předanimačních technik nebo přehlídku retro hraček.
V Muzeum Karla Zemana se chystá Den dětí v retrostylu! Spolu s dětmi si můžete cvrnkat kuličky, káču, zaskákat si gumu, panáka nebo si zahrát retro společenské hry.

Nebude chybět ani celodenní hra – ke vstupnému dostanete mapku a popis stanovišť všech her a úkolů na Saském dvoře. Pokud navštívíte alespoň 6 z 10 stanovišť, je pro vás přichystána kreativní odměna – vystřihovánka pro malé i velké filmové nadšence.

Na dvoře muzea bude po celý den možnost ochutnat to správné retro občerstveníchlebíčky, pomazánky jako od maminky, točenou Kofolu, zmrzlinu Créme de la Créme a další laskominy.

Hned z přístaviště Muzea můžete nastoupit na loď a užít si 45 minutovou komentovanou plavbu po Čertovce a Vltavě. Vyplouvá se v 10:30, 12:30, 14:30 nebo v 16:30 hodin. Projížďku lodí doporučujeme rezervovat dopředu telefonicky na čísle +420 724 341 091 nebo na info@muzeumkarlazemana.cz.
Elektro Nemo – vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Elektro Nemo – vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Vydejte se na výpravu nejkrásnější částí Prahy po vodní hladině ve stylu Julese Vernea. Přivítá vás kapitán, který jako by z oka vypadl kapitánu Nemovi, a vezme vás na dobrodružnou plavbu do tajuplných zákoutí Čertovky a okolí Karlova mostu.

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s původními Zemanovými nákresy filmových scén, fotodokumentací z realizace filmů a jeho filmovými postupy.