Úvod > Aktuality > Vstupné do Žlutých lázní letos návštěvníci projedí a vysportují
Vstupné do Žlutých lázní letos návštěvníci projedí a vysportují
"> "> ">
Zážitky

Vstupné do Žlutých lázní letos návštěvníci projedí a vysportují

  • Vydáno5. května 2015
Relaxační areál na pravém břehu Vltavy nechá své brány otevřené po celý rok i v průběhu zimní sezóny. Návštěvníci se mohou těšit na nové konzumační vstupné nebo Active stánek s občerstvením dostupný přímo z cyklostezky vedoucí do Modřan.
Žluté lázněNovinku v podobě konzumačního vstupného uvítají určitě všichni hosté Žlutých lázní. Systém bude fungovat tak, že si u vchodu vyměníte tradiční vstupné ve výši osmdesáti korun za konzumační voucher ve stejné hodnotě. Ten si budete moci v areálu libovolně projíst, propít nebo vysportovat! Výjimku, která se netýká konzumačního vstupného, budou tvořit větší koncerty či akce, jejichž pořadatelem nejsou Žluté lázně, ale poskytují k nim prostor. Každý den od 17 hodin zůstává vstup do areálu zdarma.

Žluté lázněŽluté lázně se letos nezavřou ani s koncem léta. Non stop otevřený sportovní a rekreační prostor nabídne akce také během zimního období. Novinkou, která zpříjemní deštivé či chladnější dny v areálu je designová úprava tradičních Modrých barů, které během letošní zimy prošly "faceliftem" a oblékly se do barev slunce a písku. Sedět v nich bude navíc opravdový zážitek. Speciální atmosférické osvětlení vyrobené pouze pro toto místo totiž bude měnit interiéry barů během celého večera. Nebude to však žádná disco show! Jde o pomalé změny, které navodí klid a pohodu. Duhové osvětlení dostal také bar na pláži a přilehlá písečná pláž.

Aktivní návštěvníky areálu, nebo ty, kteří jen projíždí na kole či in-line bruslích okolo jistě potěší letos nově otevřený Active stánek s občerstvením dostupný přímo z cyklostezky vedoucí do Modřan. Nachází se u zastávky tramvají Dvorce ve směru od centra a zájemci si vněm mohou zakoupit lehké a zdravé pokrmy i občerstvení pro sportovce. Nechybějí fresh džusy, proteinové tyčinky, čerstvé saláty, iontové nápoje a jiné zdravé pochutiny.
Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

Modřanská cyklostezka A2 Vltavská – okolo Vltavy z Prahy do Vraného nad Vltavou

Modřanská cyklostezka A2 Vltavská – okolo Vltavy z Prahy do Vraného nad Vltavou

Jedna z nejoblíbenějších pražských cyklostezek, kde si lze také skvěle zajezdit na kolečkových bruslích vede po pravém pravém břehu Vltavy z Mánesa okolo Podolské vodárny, nádraží Praha – Modřany, ke Zbraslavskému mostu a dále přes osadu Jarov do Vraného nad Vltavou.