ÚvodAktualityVstupné do Žlutých lázní letos návštěvníci projedí a vysportují
Zážitky

Vstupné do Žlutých lázní letos návštěvníci projedí a vysportují

  • 5. května 2015
Relaxační areál na pravém břehu Vltavy nechá své brány otevřené po celý rok i v průběhu zimní sezóny. Návštěvníci se mohou těšit na nové konzumační vstupné nebo Active stánek s občerstvením dostupný přímo z cyklostezky vedoucí do Modřan.
Žluté lázněNovinku v podobě konzumačního vstupného uvítají určitě všichni hosté Žlutých lázní. Systém bude fungovat tak, že si u vchodu vyměníte tradiční vstupné ve výši osmdesáti korun za konzumační voucher ve stejné hodnotě. Ten si budete moci v areálu libovolně projíst, propít nebo vysportovat! Výjimku, která se netýká konzumačního vstupného, budou tvořit větší koncerty či akce, jejichž pořadatelem nejsou Žluté lázně, ale poskytují k nim prostor. Každý den od 17 hodin zůstává vstup do areálu zdarma.

Žluté lázněŽluté lázně se letos nezavřou ani s koncem léta. Non stop otevřený sportovní a rekreační prostor nabídne akce také během zimního období. Novinkou, která zpříjemní deštivé či chladnější dny v areálu je designová úprava tradičních Modrých barů, které během letošní zimy prošly "faceliftem" a oblékly se do barev slunce a písku. Sedět v nich bude navíc opravdový zážitek. Speciální atmosférické osvětlení vyrobené pouze pro toto místo totiž bude měnit interiéry barů během celého večera. Nebude to však žádná disco show! Jde o pomalé změny, které navodí klid a pohodu. Duhové osvětlení dostal také bar na pláži a přilehlá písečná pláž.

Aktivní návštěvníky areálu, nebo ty, kteří jen projíždí na kole či in-line bruslích okolo jistě potěší letos nově otevřený Active stánek s občerstvením dostupný přímo z cyklostezky vedoucí do Modřan. Nachází se u zastávky tramvají Dvorce ve směru od centra a zájemci si vněm mohou zakoupit lehké a zdravé pokrmy i občerstvení pro sportovce. Nechybějí fresh džusy, proteinové tyčinky, čerstvé saláty, iontové nápoje a jiné zdravé pochutiny.
Žluté lázně v Praze Letní sporty

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně, místo, kde se snoubí relaxace, sport, kultura a gastronomie.

Modřanská cyklostezka A2 Vltavská – okolo Vltavy z Prahy do Vraného nad Vltavou Letní sporty

Modřanská cyklostezka A2 Vltavská – okolo Vltavy z Prahy do Vraného nad Vltavou

Jedna z nejoblíbenějších pražských cyklostezek, kde si lze také skvěle zajezdit na kolečkových bruslích vede po pravém pravém břehu Vltavy z Mánesa okolo Podolské vodárny, nádraží Praha – Modřany, ke Zbraslavskému mostu a dále přes osadu Jarov do Vraného nad Vltavou.

Další aktuality

Po roce opět na Matějskou: výlet na první jarní pouť a za zajímavými místy v okolí

Matějská pouť se koná tradičně každé jaro v areálu Výstaviště v Praze-Holešovicích. Na dospělé i děti čekají strašidelné zámky, střelnice, kolotoče, houpačky, skákací hrady, houpací lodě nebo lochnesky. Pouť začíná 22. února a trvá do 13. dubna 2025. Těšit se mohou na pestrou škálu atrakcí – mezi hity patří 65 metrů vysoký Airborne – největší kolotoč svého druhu v Evropě (s lavicí otáčející se na kyvadle do všech směrů), vodní dráha Big Splash anebo obří řetízkový kolotoč Aeronaut. Po sedmi letech se na Výstaviště vrací legendární horská dráha Cyklon, která prošla generální opravou.
18. únor 2025 16:00
Zážitky, Praha

V pražské zoo jsou k vidění noví ďábli medvědovití přivezení z Austrálie

V expozici Darwinův kráter v pražské zoo jsou k vidění čtyři noví ďábli medvědovití, známí také jako tasmánští čerti. Samci Elrond a Durin a samice Faline a Sandra Dee přijeli do Prahy z australského chovného centra Aussie Ark. Zoo Praha je získala v rámci tasmánského vládního plánu „Save the Tasmanian Devil Program“, který usiluje o záchranu těchto největších masožravých vačnatců.
17. únor 2025 11:06
Příroda, Praha

Tipy na víkend v Praze a okolí

Kudy z nudy přináší aktuální tipy na víkend (22.2. – 23.2.) v Praze a jejím okolí. Čeká na vás romantika, sport, výlety do přírody, výstavy, koncerty i adrenalinové zážitky, programy pro rodiny s dětmi a další aktivity: Kaňkovský masopust 2025, Masopustní zabíjačkové hody na Farmářském trhu na Kubáni 2025, Matějská pouť 2025 v Praze, Masopust v Hornickém muzeu Příbram, Mezinárodní den průvodců 2025 v Praze. Vyberte si zajímavé akce a naplánujte s námi program na víkend!
17. únor 2025 7:01
Zážitky, Praha

Kam za zvířátky v Praze?

Také rádi chodíte s dětmi pozorovat zvířátka třeba do zoo, různých minikoutků a jiných míst? Pokud vás zrovna nenapadá, kam se za zážitky s domácími mazlíčky nebo divokými živočichy vydat, nechejte se inspirovat – dnes vám totiž přinášíme tipy na to, kam se za zvířaty v Praze vypravit.
16. únor 2025 12:00
Příroda, Praha

Müllerova vila Muzea Prahy se po 25 letech uzavřela kvůli rekonstrukci

Müllerova vila, významná národní kulturní památka ve správě Muzea Prahy, se od února 2025 uzavřela pro veřejnost z důvodu rozsáhlejší rekonstrukce střešních teras. Hlavním cílem projektu, vypracovaného týmem odborníků z Fakulty architektury ČVUT, je obnovení izolačních vrstev, které jsou už za hranou životnosti. Současně probíhá digitalizace vily se záměrem vytvořit kompletní 3D model objektu. Skenování se nyní zaměřuje na vnější část domu a zahradu. Znovu by se vila měla otevřít na přelom roku 2025/2026.
15. únor 2025 6:00
Památky, Praha

Kdy byl založen Sokol? Poznejte zajímavou historii nejúspěšnější tělocvičné organizace

Sokol,se řadí mezi nejstarší české spolky. Založili jej Miroslav Tyrš a Jindřich Fügner dne 16. února 1862 jako český spolek Tělocvičná jednota pražská se znakem sokola v letu. Asi nikdo z nich netušil, jak velká organizace na jejich základech vyroste.
14. únor 2025 18:21
Životní styl, Praha

Užijte si valentýnský víkend v Zoo Praha

Námluvy, partnerské soužití, rozmnožování, ale i harémy a žárlivost či naopak věrnost až za hrob. Zoo Praha připravila na víkend speciální valentýnská komentovaná krmení a setkání u zvířat. Během nich se návštěvníci dozvědí mnoho pozoruhodných faktů o „lásce“ ve zvířecí říši. Kde a kdy se zrovna takový výklad chovatele či průvodce odehraje, bude možné sledovat v mobilní aplikaci Zoo Praha. V sobotu 15. února 2025 navíc zoo oslaví Světový den luskounů jejich speciálním krmením za světla v 9:30 v pavilonu Indonéská džungle.
14. únor 2025 12:00
Příroda, Praha

Farmářské trhy jsou zpět! Nakupte si přímo od farmářů na Náplavce, Hřemaňáku, Jiřáku i Kulaťáku

Po dlouhém zimním spánku se čeští farmáři vracejí zpátky na svá místa. V sobotu se s nimi potkáte na Náplavce u Vltavy, na Heřmaňáku v Holešovicích, na Kulaťáku v Dejvicích i na vinhoradském Jiřáku. Najdete tu všechny své oblíbené pochoutky i nové dodavatele a zboží. Můžete se těšit na své oblíbené prodejce, ale i na novinky, které pro vás organizátoři trhů připravili. Na trzích je jako v předchozích letech k dostání čerstvá zelenina, ovoce, dobré uzeniny, drůbeží maso, mléko a mléčné výrobky, vajíčka, květiny a sazeničky, dobré pečivo, houby, česká a moravská vína, za studena lisované české oleje, koření, sladkovodní ryby, pivo, české knedlíky, mošty nebo med a medové výrobky...
13. únor 2025 16:00
Gurmánská turistika, Praha