Úvod > Aktuality > Vstup na Stezku korunami stromů bude v pátek pro jedničkáře zdarma
Vstup na Stezku korunami stromů bude v pátek pro jedničkáře zdarma
"> "> "> Stezka korunami stromu s tobogánem u Lipna "> Na Lipne si užijete krásný den "> Stezka ve stromech
Příroda

Vstup na Stezku korunami stromů bude v pátek pro jedničkáře zdarma

  • Vydáno30. ledna 2017
Pololetní prázdniny na Lipně se vyplatí všem pilným dětem. Pro jedničkáře, tedy pro ty, kteří mají na vysvědčení samé jedničky je v pátek 3. února 2017 vstup na Stezku korunami stromů Lipno zdarma.
Skiareál LipnoStezku děti milují a provozovatelé jim chtějí dát malý dárek za to, že se poctivě připravovaly do školy. Návštěva Stezky má neopakovatelnou atmosféru. Návštěvníci ocení aktualizované informační tabule, které zábavnou formou přibližují hospodaření v lese během zimy. Výlet na Lipno lze spojit i s lyžováním. Jedničkáři mají v pátek skipas za symbolických 20 korun.

Vyrazit o pololetních prázdninách na Stezku korunami stromů Lipno je skvělým tipem na rodinný výlet. Stezka je v zimě otevřena od 10 do 16 hodin. Ke vstupu na vrcholku Kramolína se lze dostat pěšky po značené turistické cestě, která začíná na centrálním parkovišti nebo speciálním stezkabusem.

Výlet na Lipno se dá spojit s lyžováním. I jednodenní návštěva Lipna bude zážitek pro děti a jejich rodiče. Sportovní vybavení si lze samozřejmě zapůjčit v půjčovnách sportovních potřeb, které se nacházejí u centrálního parkoviště. 
Naučná stezka Lipno – Frymburk

Naučná stezka Lipno – Frymburk

Naučná stezka Lipno vede mezi severní částí Lipno nad Vltavou a Frymburkem. Je jednosměrná a kopíruje až na jedno odbočení trasu žluté turistické značky. Trasa dlouhá 5,5 km začíná na parkovišti pod lyžařským areálem Kramolín a končí nad obcí Frymburk.

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Aquaworld Lipno – centrum vodních radovánek pro děti i dospělé

Aquaworld Lipno – centrum vodních radovánek pro děti i dospělé

V Aquaworldu Lipno, největším vodním ráji na Lipensku zažijete ty opravdové vodní hrátky, odpočinete si po náročném dni stráveném lyžováním, zaženete chmury způsobené zamračenou oblohou během letní dovolené.

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 – 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.