Úvod > Aktuality > Vodní ráj v Jihlavě se po technické odstávce znovu otevírá
Vodní ráj v Jihlavě se po technické odstávce znovu otevírá
">
Lázně a wellness

Vodní ráj v Jihlavě se po technické odstávce znovu otevírá

  • Vydáno18. září 2016
Po téměř třech týdnech se Vodní ráj v Jihlavě 23. září znovu otevírá všem milovníkům vodních radovánek. Pravidelnou zářijovou technologickou odstávku prošlo vnitřní koupaliště a navíc přibyla i jedna novinka – Kneippův chodník!
Vodní ráj JihlavaNejvětší koupaliště Vysočiny, Vodní ráj v Jihlavě, prochází od 5. do 23. září pravidelnou technickou údržbou. Mimo úprav bufetu ve vstupním vestibulu a střechy nad krytým rekreačním bazénem a odpočinkovou částí potěší návštěvníky nejvíc nová atrakce, tzv. Kneippův chodník. Jde o vodoléčebnou proceduru spočívající ve střídavém procházení bazénkem s teplou a studenou vodou. Oblázky na dně navíc příjemně masírují chodidla.

Vodní Ráj nabízí krytý bazén s atrakcemitobogán dlouhý 108 m, divokou řeku, masážní trysky, skupinovou vířivku, perličková lůžka, vodopády a také sauni i páru. V relaxační zóně najdete místo pro odpočinek, občerstvení, curling na koberci a pro nejmenší dětský koutek. Pro návštěvníky jsou v areálu připraveny stánky s rychlým občerstvením, stravovat se lze rovněž v restauraci.

Do areálu koupaliště je možné vstoupit pouze pomocí vstupního čipového náramku. V ceně vstupného (2 hodiny pro dospělého činí 155 Kč, pro dítě do 140 cm 90 Kč) do kryté části je obsaženo využití sauny, páry, vodních atrakcí a tobogán, s výjimkou masáží a solárií.
Vodní ráj Jihlava – rekreace a zábava po celý rok

Vodní ráj Jihlava – rekreace a zábava po celý rok

Krytá celoroční část areálu má kapacitu 240 osob, venkovní letní část 2500 osob. Obě nabízí řadu vodních atrakcí včetně stometrového tobogánu, divoké řeky a perličkových lůžek. V kryté části je navíc sauna a parní lázeň.