Úvod > Aktuality > Vitální svět Resortu Darovanský dvůr prezentuje nový životní styl
Vitální svět Resortu Darovanský dvůr prezentuje nový životní styl
">
Zážitky

Vitální svět Resortu Darovanský dvůr prezentuje nový životní styl

  • Vydáno9. října 2009
Kongres&Golf hotelu Darovanský dvůr nabízí odpočinek od každodenních starostí, uvolnění, relaxaci a napomáhá tak obnovit fyzické i duševní zdraví člověka. Letos zde otevřeli nové designové wellness centrum – Vitální svět. V magickém prostoru, vybudovaném v antickém stylu naleznete různé druhy relaxačních procedur, koupelí a inhalací.

Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr vznikl rekonstrukcí dřívějšího statku, původně poplužního dvora ze 17. století. Leží v překrásné, klidné krajině přírodního parku Horní Berounka nedaleko Plzně a je velmi dobře dostupný z dálnice Praha – Plzeň.

Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Celý postupně více než 10 let budovaný komplex dnes hostům nabízí velmi pestrou paletu služeb, ať již ubytovacích a stravovacích, tak i sportovních a dalších jiných. Přímo u hotelu se nachází areál 27-jamkového golfového hřiště, veřejné golfové hřiště s 9ti jamkami, 3 tenisové kurty, v provozu je krytý a vyhřívaný plavecký bazén, k dispozici je vlastní jezdecká škola. Chovem několika malých jezdeckých poníků myslíme i na ty nejmladší hosty. V nedalekém dobře udržovaném mysliveckém revíru nebo naší oboře máme možnost zajistit pro hosty i lovy zvěře.

Golfové hřiště je jednou z nejvyhledávanějších nabídek pro hotelové hosty i kongresové nebo jiné skupiny návštěvníků. Hřiště má 27 jamek mistrovských parametrů pro hráče s HCP a ZK a 9 jamek veřejného hřiště, přístupného pro začínající hráče a širokou veřejnost. Celý komplex je citlivě zasazen do mírně zvlněné krajiny orámované řekou a přilehlými smíšenými lesy.

Více informací:

Resort Darovanský dvůr – jedinečné wellness centrum v Plzeňském kraji. Darovanský dvůr od května 2009 nabízí jedinečné designové wellness centrum vybudované v antickém stylu. Na více než 300m² naleznete magický prostor zdobený mozaikami, mramorem či nefritovým obkladem s antickými reliéfy.

Family Golf – hraje si celá rodina.
Vitální svět – antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře

Vitální svět – antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře

Pokud hledáte lázně, kde se budete cítit jako staří Římané, čeká na vás Resort Darovanský dvůr v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka. Kromě 27jamkového golfového hřiště tu objevíte luxusní wellness centrum Vitální svět, jedinečný prostor vybudovaný ve stylu starých římských lázní.

Resort Darovanský dvůr – golf a relaxace pro celou rodinu

Resort Darovanský dvůr – golf a relaxace pro celou rodinu

Golf pro všechny – nový trend! Resort Darovanský dvůr nabízí 27jamkové golfové hřiště, 9 jamek veřejného hřiště, 300 metrů dlouhý driving range, putting green, chipping green a rozsáhlé zázemí s jedinečnou nabídkou služeb.