Úvod > Aktuality > Zábavní centrum Vida! chystá noční program pro dospělé

Zábavní centrum Vida! chystá noční program pro dospělé

Vydáno 25. února 2020 Zážitky
Myslíte si, že je Vida! science centrum jenom pro děti? Přijďte se přesvědčit o opaku! Na čtvrtek 27. února 2020 chystá brněnské vědecko-zábavní centrum speciální akci pro dospělé s názvem After Dark. Navštivte expozici a přesvědčte se, že rozhodně není jen pro nejmenší. Součástí večera je bar, hudba a jedinečný program o vodě. Nebudou chybět pokusy s ledem, promítání 3D filmu Oceány nebo degustace vody.
voda ve vida!V bývalém pavilonu D brněnského výstaviště najdete zábavní vědecký park Vida! s více než 170 exponáty, které vám přiblíží základní fyzikální jevy i další zajímavosti Země. Ve čtvrtek 27. 2. 2020 se zde od 19:00 hodin chystá akce pouze pro dospělé After Dark.

Přijďte po setmění zjistit, že voda není pouze nutností k přežití. Otestujete například vaše chuťové buňky, když vyzkoušíte degustaci pitné vody. Poznáte rozdíl mezi vodou kohoutkovou a balenou, nebo vodou z Králova Pole či Bohunic? Rozeznáte pitnou vodu podle toho, z jaké části Česka pochází?
 

Krása oceánů i science show plná pokusů

oceány naše modrá planetaNenechte si ujít jedno z posledních promítání 3D filmu Oceány: Naše modrá planeta a odhalte tajemství, které skrývá nejméně probádaná část naší planety. Promítání filmu je zdarma v rámci večerního programu. Uprostřed expozice zhlédnete projekce z vodního světa a těšit se můžete také na zábavné pokusy s vodou.

Navštivte také science show plnou pokusů o věčném souboji ohně a vody. Naučí vás tu, jak ze znečištěné vody udělat nezávadnou. A rovněž zjistíte, na co vodu v lidském těle potřebujeme, kolik jí vyprodukujeme, nebo jak dlouho člověk bez přísunu tekutin vydrží. Také si zkusíte vytvořit bublinu o lidské velikosti nebo z kapaliny udělat kuličku! Nebudou chybět ani pokusy s vodou a ledem.

Vstupné stojí 100 Kč na osobu, přístup na After Dark mají pouze osoby starší 18 let.
Zábavní vědecký park Vida! v Brně

Zábavní vědecký park Vida! v Brně

Zapomeňte na muzeum. V brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! se exponátů dotýkat prostě musíte. Ale pozor – možná pak nevyjdete z údivu. Objevujte, bavte se a učte se hrou.

Digitálium - vstupte do videohry na výstavě ve Vida!

15.11.
30.6.
Digitálium - vstupte do videohry na výstavě ve Vida!

Interaktivní výstava spojující herní technologie s uměním. 15. 11. 2019 – 30. 6. 2020, VIDA! science centrum, Brno.

BVV - Brněnské výstaviště

BVV - Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.

Venkovní expozice v zábavním vědeckém parku Vida! v Brně

Venkovní expozice v zábavním vědeckém parku Vida! v Brně

Zábavní vědecký park Vida! science centrum bude mít novou stálou venkovní expozici.