Úvod > Aktuality > Vezměte děti na výlet do Pohádkové vesničky na Vysočinu
Vezměte děti na výlet do Pohádkové vesničky na Vysočinu
"> "> ">
Zážitky

Vezměte děti na výlet do Pohádkové vesničky na Vysočinu

  • Vydáno28. července 2020
Tipů kam se v létě vypravit za pohádkovými příběhy není nikdy dost. Portál Kudy z nudy vám přináší několik tipů na červencová a srpnová setkání s princeznami a statečnými rytíři, sveřepými lesními strašidýlky a dalšími pohádkovými bytostmi v pohádkové vesničce Podlesí. Pohádkové bytosti pro vás otevřou brány Pohádkové vesničky vždy v sobotu a v neděli odpoledne, tak abyste si ji mohli prohlédnout a zjistit, jak znáte pohádky.
Chystáte se během léta bloudit cestou necestou, polem nepolem a Vysočinou Nevysočinou v krajině kolem Žďárských vrchů? Pak se můžete ubytovat ve veselých chaloupkách jako vystřižených z pohádek, které objevíte za hotelovým komplexem Podlesí.

Pokud v Pohádkové vesničce nebudete bydlet, můžete si ji alespoň prohlédnout, a to každý den po domluvě a zakoupení vstupenek na recepci hotelu Podlesí.

PodlesíčkoO víkendech a ve vybraných dnech jsou o prázdninách připraveny prohlídky s pohádkovými bytostmi, divadelní a loutková představení, trpasličí tvořivé dílničky a další zábava pro děti. Na prohlídky s programem je nutná rezervace, vstupenky si vyzvednete na recepci hotelu Podlesí.

Prohlídka bez programu je možná po domluvě na recepci hotelu každý den od 10 do 18 hodin. Upozorňujeme však návštěvníky, že není možné se podívat dovnitř do chaloupek, protože slouží pro ubytované hosty.

Nejbližšími akcemi s volnými místy jsou sobotní prohlídky pohádkovéí vesničky 1. 8. 2020 ve 14:00 nebo 15:00 hodin. V neděli 2. 8. proběhne od 16:00 Pohádka z cirkusu. Návštěva vesničky Podlesíčko stojí bez programu 120 Kč a s programem 160 Kč.
Pohádková vesnička Podlesíčko – originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Pohádková vesnička Podlesíčko – originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Ubytujte se v pohádce! Nové, originální ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství.