Úvod > Aktuality > Vezměte děti na Jizerskou 50
Vezměte děti na Jizerskou 50
">
Zimní sporty

Vezměte děti na Jizerskou 50

  • Vydáno27. prosince 2012
Nejen pro dospělé, ale také pro nejmenší, je Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny. Na děti čeká zábavný dětský závod Mini Jizerská. Dětský závod plný elánu, zábavy a adrenalinu startuje v pátek 11. ledna 2013 od 16 hodin. Výhodná registrace do závodu Mini Jizerská je do konce roku.
Jizerská 50 není jen pro dospělé a právě dětský závod ukazuje její pestrou závodní nabídku. Nejmladší závodníci si mohou vyzkoušet atmosféru skutečného závodu a změřit síly se svými vrstevníky.
 
Na děti čekají v Bedřichově na Jizerské 50 různě dlouhé tratě. Ta nejkratší na 300 metrů je pro ty skutečně nejmenší. Nejdelší vzdálenost dětského závodu je tři kilometry. Běhat se bude klasickým stylem.

Jizerská magistrála – ráj pro běžky i pěší turistiku

Jizerská magistrála – ráj pro běžky i pěší turistiku

Jizerská magistrála patří k nejoblíbenějším běžkařským trasám v republice. Chráněná krajinná oblast nabízí mimořádný zážitek rekreačním i závodním běžkařům, kteří si mohou vybrat z několika základních tras. K nejkrásnějším patří okolí Kristiánova, Bedřichova, Nové Louky a Jizerky.

Lyžařský závod Jizerská 50

10.2.
12.2.
Lyžařský závod Jizerská 50

Jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí v České republice čeká už 56. ročník. ČEZ Datum konání bylo opět stanoveno na druhý víkend v únoru, akce se bude konat konkrétně 10.-12. 2. 2023.

Další aktuality