Úvod > Aktuality > Věstonická Venuše opět brází vody Nových Mlýnů

Věstonická Venuše opět brází vody Nových Mlýnů

Vydáno 24. dubna 2019 Zážitky
Loď Věstonická Venuše kotví v domovském přístavu v autokempu ATC Merkur Pasohlávky, odkud se vyjíždí na okružní večerní plavbu po Mušovském jezeře. Čtyřikrát denně také jezdí mezi kempem Merkur a obcí Pasohlávky. Loď jezdí v dubnu a květnu v pátek a o víkendech.
Loď Věstonická VenušeOblíbená výletní loď Věstonická Venuše se už vrátila na hladinu horní nádrže Nových Mlýnů. Kotví v domovském přístavu v autokempu ATC Merkur Pasohlávky, odkud od dubna vyjíždí na okružní plavbu po Mušovském jezeře (v podvečer od 18:00 hodin).

Čtyřikrát denně lze využít pravidelnou linkovou plavbu z kempu Merkur do obce Pasohlávky. Mimo provozní dobu lze dohodnout a objednat plavbu pro skupinu 10 a více osob na tel. čísle: 608 948 745. V případě nepříznivého počasí si provozovatel vyhrazuje právo plavby zrušit.

Plné jízdné vyjde dospělého na 60 korun, vyhlídková okružní plavba přijde na 120 Kč. Večerní plavba s vínem "co kdo vypije" přijde na 250 Kč.
Plavby lodí Věstonická Venuše

Plavby lodí Věstonická Venuše

Přijeďte si na jižní Moravu užít romantickou plavbu po hladině přehrady Nové Mlýny v bezprostřední blízkosti CHKO Pálava.

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky u Nových Mlýnů

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky u Nových Mlýnů

Autokemp Merkur Pasohlávky na horní Novomlýnské nádrži je jedním z největších kempů v ČR. Kemp je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, školy i jednotlivce.