Úvod > Aktuality > Venkovský statek SunJardin připravuje Zážitková odpoledne
Venkovský statek SunJardin připravuje Zážitková odpoledne
">
Zážitky

Venkovský statek SunJardin připravuje Zážitková odpoledne

  • Vydáno14. května 2010
Venkovský statek SunJardin v obci Komňa na Uherskohradišťsku rozšíří nabídku pro návštěvníky o doprovodné programy nazvané Zážitková odpoledne. První z nich se uskuteční v sobotu 15. května a bude věnováno scrapbookingu.
Scrapbooking si mohou zájemci na statku vyzkoušet již tuto sobotu. Jedná se o metodu pro vytvoření netradičního archivu drobností pro radost, kterou zvládnou i děti. Návštěvníci se naučí vyrábět fotoalba, přáníčka a obrázky netradičním způsobem.

Statek Sunjardin je pro turisty otevřen teprve krátce – vznikl v roce 2007 v prostorách bývalého zemědělského družstva. Nabízí vyjížďky na koních i výcvik pro začátečníky pod vedením zkušeného instruktora. Pro děti je atraktivní setkání se zdejšími domácími zvířaty, pro dospělé například ochutnávky domácí slivovice, marmelád a bylinkových čajů připravovaných za úplňku takzvanými bohyněmi (zkušenými léčitelkami a kořenářkami) z nedaleké Žitkové. Statek nabízí i ubytování v blízkém domku na samotě u menšího jezírka.

Více informací:
SunJardin – místo odpočinku, ráj srdce v labyrintu světa

Je pro vás místem, kde si můžete odpočinout, uklidnit své tělo i myl, aktivně relaxovat projížďkou na koních, vychutnávat domácí čaje a pochutiny, pomoci svému zdraví podle receptur a tradic bohyní ze Žítkové.

Region: Východní Morava. Typ aktivity: Jezdectví a pobyty na farmě, Za zábavou. Doporučujeme pro: Mladé a aktivní, Sportovní rodiny, Starší a pokročilé.