Úvod > Aktuality > Termály ve Velkých Losinách otevřely venkovní areál
Termály ve Velkých Losinách otevřely venkovní areál
"> "> "> ">
Lázně a wellness

Termály ve Velkých Losinách otevřely venkovní areál

  • Vydáno27. dubna 2019
Užijte si koupání pod širým nebem ve venkovních termálních bazénech s teplotou vody okolo 33 °C. Těšit se můžete na aktivní bazén s tobogánem, relaxační bazén s vířivými lehátky a sedátky. Nejmenší návštěvníci si užijí řádění v dětském brouzdališti. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakce – tobogány, skluzavky, hřiby, vodní ježek, trysky vodního pramene a chrliče. Součástí venkovního areálu je také relaxační bazén s průplavem do vnitřní části, který je otevřen celoročně. I letos se můžete těšit na pestré animační programy pro děti a cvičení v bazénech pro dospělé.
I přes to, že je léto ještě za dveřmi, v termálním parku Termály Losiny můžete nasát tu pravou "letní" atmosféru. Krásné počasí minulých dní již dovolilo otevřít venkovní část termálního parku. Užívat si tak můžete koupání pod širým nebem ve venkovních termálních bazénech s teplotou vody okolo 33 °C.

Cílem termálního parku Termály Losiny je přinášet návštěvníkům pohodu, relaxaci i podporu imunity.
 

Zábava pro děti, relax pro dospělé

Termály LosinyTěšit se můžete na bazén s tobogánem, relaxační bazén s vířivými lehátky a sedátky. Nejmenší návštěvníci si užijí řádění v dětském brouzdališti. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakce – tobogány, skluzavky, hřiby, vodní ježek, trysky vodního pramene a chrliče. Součástí venkovního areálu je také relaxační bazén s průplavem do vnitřní části, který je otevřen celoročně.

I letos se můžete těšit na pestré animační programy pro děti a cvičení v bazénech pro dospělé. Rodiny s dětmi si užijí moře zábavy také v dětském koutku nebo na dětském hřišti.

V termálním parku můžete doplnit energii a posílit své tělo ve vnitřní samoobslužné restauraci nebo v letním období ve venkovním kiosku. Ideálním místem pro odpočinek je letní pergola s nádherným výhledem na lázeňský park a Jeseníky, která je otevřena v období letní sezóny.
Lázeňský hotel Eliška ve Velkých Losinách

Lázeňský hotel Eliška ve Velkých Losinách

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Historie lázeňství ve Velkých Losinách sahá až do 16. století. Dnešní lázně tak navazují na ty nejlepší tradice s využitím nejmodernějších léčebných postupů a metod.

Ruční papírna Velké Losiny – Muzeum papíru

Ruční papírna Velké Losiny – Muzeum papíru

Původně žerotínská manufaktura na výrobu papíru pracuje ve Velkých Losinách nepřetržitě od konce 16. století až do dnešních dnů. Je jedním z posledních evropských svědků starého papírnického řemesla, jediná svého druhu v České republice.

Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách – ráj pro rodiny s dětmi

Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách – ráj pro rodiny s dětmi

Nabídka relaxačně ozdravných pobytů ve Wellness hotelu Diana, který stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně.

Čarodějnická cyklotrasa v Jeseníkách – po stopách inkvizice na kole

Čarodějnická cyklotrasa v Jeseníkách – po stopách inkvizice na kole

Vydejte se na kolech do 17. století, do období, kdy se na Jesenicku a později i Šumpersku odehrávaly čarodějnické procesy, které připravily o život desítky nevinných lidí. K uctění jejich památky byly na vybraných místech, vedle již existujících památníků, instalovány pomníčky a pamětní desky.

Termální park – Termály Losiny

Termální park – Termály Losiny

Unikátní spojení relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody – jedinečný termální park, který v České republice nemá obdoby. Venkovní areál termálního parku nabízí čtyři venkovní bazény a vevnitř naleznete dalších pět. Jako jediný u nás nabízí bazény napuštěné přírodní termální vodou.