Úvod > Aktuality > Velké Karlovice nabídnou noční závod na běžkách a Den saunovacích rituálů
Koupejte se a saunujte až do pulnoci
"> Koupejte se a saunujte až do pulnoci "> Sobota 2. brezna bude Dnem saunovacích rituálu "> V sobotu se ve Ski areálu Razula uskutecní nultý rocník závodu Nocní stopa Valachy
Zážitky

Velké Karlovice nabídnou noční závod na běžkách a Den saunovacích rituálů

  • Vydáno28. února 2013
Mimořádně nabitý bude první březnový víkend v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Kromě lyžařů si tu přijdou na své i gurmány či milovníci relaxace.
V pátek 1. března se chystá degustační večer spojený s uvedením nového menu Čtyři vzpomínky na Valašsko v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Degustační večer začne v 19 hodin a kromě ochutnávky šesti chodů v podobě vybraných valašských specialit nabídne i degustaci vín vedenou zástupcem Vinařství Volařík Mikulov. Ve skromnější, čtyřchodové variantě pak bude menu Čtyři vzpomínky na Valašsko v nabídce až do konce března.

Sobota 2. března bude Dnem saunovacích rituálů. Návštěvníci se mohou těšit na kompletní průřez všemi rituály, které se v relaxačním centru aktuálně nabízí. Během dne se při jejich provádění vystřídají všichni tři saunéři Wellness Horal – Tomáš Boháč, Helena Kopřivová a Jiří Malina. Předvedou i saunovací rituály, s nimiž soutěžili v polovině února na Mistrovství České republiky, kde Helena Kopřivová získala bronz a stala se nejlépe hodnocenou ženou mistrovství. Saunovací rituály budou ve Wellness Horal nabízeny během celého dne každou hodinu. Hosté za ně nic neplatí, standardně jsou zahrnuty v ceně vstupu. První rituál určený tradičně dětem v rámci dětského saunování se uskuteční již v 9 hodin. Připraveny budou i rituály v páře. Ve 20 hodin na program naváže Saunová noc. Návštěvníci si tak mohou vychutnat koupání v termálních bazénech a saunování v saunovém světě při svíčkách až do půlnoci.

V sobotu 2. března se ve Ski areálu Razula uskuteční nultý ročník závodu Noční stopa Valachy. Jde o závod na běžkách pořádaný netradičně za tmy a zúčastnit se ho mohou děti i dospělí. Start i cíl je na parkovišti u sjezdovky Razula. Závodit se bude v několika věkových kategoriích na okružních trasách dlouhých 7,5 a 15 kilometrů. Ty budou označeny reflexními šipkami a loučemi, závodníkům se doporučuje vybavit se i čelovými baterkami. Dětský závod startuje v 17:30 hodin, start dospělých následuje v 18 hodin.

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Další aktuality