!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Velikonoční svátky v restauracích Czech Specials
Velikonoční svátky v restauracích Czech Specials
"> "> "> "> "> ">
Gurmánská turistika

Velikonoční svátky v restauracích Czech Specials

  • Vydáno30. března 2021
Velikonoční svátky se blíží a s nimi i nové nápady v gastronomii. Těžší jídla vystřídají lehčí varianty, provoněné čerstvými bylinkami a mladou zeleninou, plné pestrých barev a chutí.
Ve velikonoční nabídce certifikované restaurace Czech Specials Gusto Plzeňka hotelu International Brno naleznete od všeho to nejlepší. Čeká vás šunková rolka se šlehačkovým křenem nebo vaječná huspenina, polévka z medvědího česneku a jehněčí kolínko. V nabídce je i vaječný koňak nebo speciální makronky ve velikonočních barvách.
 
Tradiční pokrmy zařadili do svého poledního menu i v certifikované Radniční restauraci a pivotéce v Kroměříži. Na Škaredou středu připraví něco trochu nevzhledného (trhanec), Zelený čtvrtek bude opravdu zelený, na Velký pátek pro vás budou mít rybu, na Bílou sobotu králíka a na neděli a pondělí jehněčí s nádivkou.
 
Certifikovaná restaurace Czech Specials Penzion Staré časy v Horní Bečvě nabízí další ze svých oblíbených gurmánských bedýnek, tentokrát na velikonoční stůl. V Jarní bedýnce najdete speciality pro dva, jako jehněčí kolínko s listovým špenátem a šťouchanými brambory nebo telecí řízek s vídeňským bramborovým salátem.

Velikonoční box se spodně kvašeným velikonočním zeleným pivem, velikonočním vaječným likérem a s vynikajícím mazancem nabízí certifikovaná restaurace Czech Specials Osseg v Praze.

Best Western Premier Hotel International Brno

Best Western Premier Hotel International Brno

Hotel s výjimečným umístěním přímo v centru Brna. Moderní a nadčasový. Cítíte blízkost impozantní atmosféry tepajícího mladého města v symbióze s historií, která vás překvapí. Přímo naproti hotelu stojí dominanta města hrad Špilberk s parkem okolo, který vybízí nejen k romantickým procházkám.

Penzion Staré časy – wellness pobyty v Beskydech

Penzion Staré časy – wellness pobyty v Beskydech

Přijeďte zapomenout na stres, přijeďte se do Beskyd nechat hýčkat. Wellness pobyty a wellness služby, které poskytujeme, dokonale uvolní a zrelaxují vaše tělo i duši.

Gusto Plzenka Restaurant v Brně

Gusto Plzenka Restaurant v Brně

Gusto Plzenka Restaurant vás uvítá v novém atraktivním designu, neobvyklém uspořádání, elegantním otevřeném prostoru a s netradičním pojetím české a moravské kuchyně.

Ossegg Praha

Ossegg Praha

Pražské Vinohrady mají svůj vlastní pivovar. Tak by mohl znít titulek některého z večerníků. A skutečně, kousek od Vinohradského divadla najdou hosté restauraci s pivovarem Ossegg.

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Rodinná restaurace v samotném centru města Kroměříže nabízí tradiční a regionální kuchyně v moderním pojetí. Můžete zde ochutnat piva z malých pivovarů nebo víno od malovinaře z Velkých Bílovic. Osobní přístup a péče o hosty samotnými majiteli je samozřejmostí.