Úvod > Aktuality > Velikonoční farmářské trhy jsou na Jiřáku i Náplavce
Na farmárských trzích na Jiráku a Náplavce budou v pátek a sobotu probíhat velikonocní oslavy
"> Na farmárských trzích na Jiráku a Náplavce budou v pátek a sobotu probíhat velikonocní oslavy "> "> ">
Gurmánská turistika

Velikonoční farmářské trhy jsou na Jiřáku i Náplavce

  • Vydáno19. dubna 2019
Na farmářských trzích v Praze na Jiřáku a na Náplavce budou v pátek a sobotu probíhat velikonoční oslavy. Nebude zde chybět bohatý program pro děti i dospělé, ani možnost nákupu klasických surovin na pondělní pomlázku. Na Jiřáku se velikonoční trhy konají 19. a 20. dubna, na Náplavce pouze v sobotu 20. dubna 2019.
Velikonoční trhyV pátek 19. 4.  a v sobotu 20. 4. 2019 proběhnou oslavy Velikonoc na Jiřáku. Hlavní součástí oslav bude program pro děti – ukázka řemesel a dětské dílny, pletení pomlázek a malování vajíček. Takže si i městský kluk může odnést vlastnoručně upletenou pomlázku na pondělní koledu. Program pro děti doplní malování na obličej a balónkový mág. Trhy se v pátek konají od 14:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 10:00 do 13:00 hodin. Součástí sobotního programu bude také koncert  Iby Pop.

farmářské tržiště náplavka velikonoceSobotní oslavy na Náplavce 20. 4. 2019 se konají od 8:00 do 14:00 hodin pod příléhavým názvem "Velikonoce na Náplavce".  K dostání zde budou mazance, beránci nebo velikonoční perníčky a taky vajíčka od slepic z volného chovu a osení, pomlázky, kraslice a dekorace – velikonoční sortiment. Farma Kojetín bude mít také pastevní selečí a jehněčí maso, u farmy Rudolec a Liška si zase můžete koupit vyzrálé hovězí. Kdo vynechává maso, tak má na Náplavce také spoustu možností – úžasný hummus, samosu na stánku Gustus, mlsat můžete u Damodary dortíky od VeveRaw a zkusit můžete také nové Avocado Street Bistro. Mezi 11. a 13. hodinou velikonočně zahraje Café Baret.
Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.

Farmářské trhy na Náplavce

8.10.
Farmářské trhy na Náplavce

Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Z 28 prodejců na prvním trhu na náplavce se trh postupně rozrostl na pravidelných 90 až 100 stánků.