Úvod > Aktuality > Večírek mezi labyrinty až do rána si užijete v pátek na zámku Loučeň
Užijte si pátecní noc na zámku Loucen
"> Užijte si pátecní noc na zámku Loucen "> Labyrintárium Loucen - první v Ceské republice, jediné v Evrope "> Rockování v labyrintech Loucen
Kultura

Večírek mezi labyrinty až do rána si užijete v pátek na zámku Loučeň

  • Vydáno30. července 2014
Již 1. srpna se na zámku Loučeň uskuteční 1. ročník rockového festivalu „Rockování v Labyrintech“. Koncert se bude konat v zámeckém parku pod širým nebem. V bohatém programu si vybere každý „rocker“ to své.

O hudební nářez se postarají kapely Motouz, Punc, Replica a speciální host – kapela Žlutý pes. Celým programem vás bude provázet moderátor rádia Vysočina Pavel Bláha. V rámci festivalu budou probíhat také soutěže o ceny, plzeňské pivo a produkty Pepsi a podávat se bude zámecké grilované divoké prase.

Ubytování je možné v zámeckém hotelu Loučeň nebo ve stanovém městečku s občerstvením. Zámek je otevřen po celý den, takže je možná jak denní, tak i noční prohlídka zámku. Program začíná v 17.00, tak neváhejte a přijeďte si zaRockovat! 

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda