Úvod > Aktuality > Večerní procházky v pražské zoo budou probíhat v srpnu a v září
Večerní procházky v pražské zoo budou probíhat v srpnu a v září
">
Zážitky

Večerní procházky v pražské zoo budou probíhat v srpnu a v září

  • Vydáno1. srpna 2016
Zjistěte, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době! Nenechte si ujít pohled na spící slony či aktivní hyeny. Na zajímavou návštěvu do pražské zoo máte během srpna a září možnost vyrazit vždy v pátek a sobotu.

Již tradičně mají návštěvníci Zoo Praha od srpna do září každý pátek a sobotu možnost zúčastnit se večerních prohlídek. Večerní prohlídky v srpnu začínají vždy ve 21.00 a v září pak ve 20.00 a 20.30. První termín v září je určen rodičům s dětmi, kterým průvodce přizpůsobí výklad i tempo. Ostatní prohlídky jsou určeny především dospělým návštěvníkům.

Cena noční prohlídky je 250 korun pro dospělého, děti zaplatí 160 korun. Psi se nočních prohlídek nemohou účastnit. V ceně je vstup do zoo, výklad průvodce a parkovné.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na prohlídku předem objednat na čísle 296 112 230 nebo na e-mailové adrese pr@zoopraha.cz. 

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.