Úvod > Aktuality > Ve Velkých Karlovicích se otevírá dětský park Razulák
Ve Velkých Karlovicích se otevírá detský park Razulák
"> Ve Velkých Karlovicích se otevírá detský park Razulák "> Pro deti je v areálu pripravena rada venkovních atrakcí, mj. také kulickodráha "> Obcerstvit se mužete na terase v hotelu Horal
Zážitky

Ve Velkých Karlovicích se otevírá dětský park Razulák

  • Vydáno30. května 2014
Na Den dětí, již tuto neděli 1. června, se návštěvníkům otevře nový dětský zábavní park Razulák ve Velkých Karlovicích. Zdejší největší novinka letní turistické sezóny byla vybudována v Resortu Valachy v údolí Léskové nedaleko slovenské hranice.

Dítě v lanovém parkuZbrusu nový dětský park Razulák leží naproti hotelu Lanterna hned vedle cyklostezky Bečva, která je oblíbenou výletní trasou rodin s dětmi, a na úpatí známé sjezdovky Razula. Ta tak našla atraktivní využití i mimo lyžařskou sezónu. Park je zasvěcen karlovickým strašidýlkům, jejichž dřevěné sochy tvoří poutavou výzdobu areálu. Pro děti je v areálu připravena řada venkovních atrakcí, mj. kuličkodráha, lanáček, obří pískoviště, skákací hrad, aquazorbing či šlapací autíčka, během června bude ještě dobudován tubing. V létě se budou v parku dvakrát denně konat organizované programy v indiánské vesnici s teepee. Občerstvení nabízí Gril srub Razula s venkovní terasou.

V den otevření, v neděli 1. června, budou pro děti mimořádně připraveny každou druhou hodinu animační programy, a to zdarma. Další akci park nabídne na začátku prázdnin. Od 28. 6. do 4. 7. budou mít školáci s alespoň jednou jedničkou na vysvědčení slevu 50 korun, děti ze školek ji získají výměnou za obrázek strašidýlka Razuláka.

Park bude otevřen pouze během letní turistické sezóny, a to v červnu, září a říjnu o víkendech, v červenci a srpnu denně, vždy od 9 do 18 hodin. Vstup je zpoplatněn pouze pro děti, jejich dospělý doprovod nevyužívající atrakce neplatí nic.