Úvod > Aktuality > Ve Velkých Karlovicích se chystá Pohádková cesta lesem
Ve Velkých Karlovicích se chystá Pohádková cesta lesem
">
Zážitky

Ve Velkých Karlovicích se chystá Pohádková cesta lesem

  • Vydáno30. května 2016
Hned tři akce jsou připraveny k Mezinárodnímu dni dětí v Resortu Valachy Velké Karlovice. Pro jeden dárek si mohou děti přijít přímo v den svátku, ve středu 1. června a to do termálních bazénů v relaxačním centru Wellness Horal. Další dvě akce se uskuteční o prvním červnovém víkendu.

Do termálních bazénů za korunu (1. června)

Ve středu 1. června mají děti možnost vykoupat se v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal za symbolickou korunu. Akce se týká dětí do 14. narozenin při současném doprovodu platícího dospělého (až 3 děti na 1 dospělou osobu). V areálu tří bazénů je k dispozici i dětský koutek a díky teplému počasí posledních dnů se dá relaxovat také na venkovní terase, což slibuje příjemný sváteční zážitek.
 

Pirátská plavba a tvoření v dětském parku Razulák (4. a 5. června)

Dětský zábavní park Razulák připravil oslavu na první červnový víkend. V sobotu 4. a neděli 5. června plný her a zábavy si pro děti přichystal na první červnový víkend pro děti animační program Pirátská plavba, s naloděním v 11 a 15 hodin (program trvá vždy 1 hodinu).

Připravena bude i tvořivá dílna, kde si děti mohou vyrobit dárkovou taštičku nebo krabičku a vyzkoušet si pískování.
 

Pohádková cesta lesem na Galiku (5. června)

Největší a tradičně nejoblíbenější dětskou akcí je Pohádková cesta lesem na Galiku. Letos se uskuteční v neděli 5. června. Děti mohou vyrazit na výlet za pohádkovými bytostmi a hrdiny dětských filmů kdykoli mezi 9.30 a 12. hodinou od hotelu Galik. Budou například zkoumat stopy divokých zvířat s Indiány, se šašky a klauny roztáčet talíře nad hlavou nebo pomáhat Asterixovi s Obelixem válet kameny. V cíli je připraven dárek pro každého, tombola, koutek deskových her, malování na obličej, projížďky na koni a také nabídka valašských specialit na terase hotelu Galik.

Po skončení Pohádkové cesty lesem si rodiče s dětmi mohou užít zábavu i při dalších aktivitách v Resortu Valachy – koupáním v termálních bazénech Wellness Horal, zdolávání lanového parku u Horalu nebo vyjížďkou na kole po cyklostezce Bečva.
Cyklostezka Bečva – vyzkoušejte cyklodálnici na Moravě

Cyklostezka Bečva – vyzkoušejte cyklodálnici na Moravě

Doslova od horských pramenů do údolí se můžete vydat na kole díky ojedinělému projektu Cyklostezky Bečva, která je součástí tzv. první „cyklodálnice” C1. Od pramene Rožnovské nebo Vsetínské Bečvy až po její soutok s Moravou projedete více než 160 km po značené cyklotrase vinoucí se podél řeky Bečvy.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Další aktuality