Úvod > Aktuality > Ve Velkých Karlovicích ožije dětský park Razulák podzimním programem
Ve Velkých Karlovicích se otevírá detský park Razulák
"> Ve Velkých Karlovicích se otevírá detský park Razulák "> Pro deti je v areálu pripravena rada venkovních atrakcí, mj. také kulickodráha "> Obcerstvit se mužete na terase v hotelu Horal
Zážitky

Ve Velkých Karlovicích ožije dětský park Razulák podzimním programem

  • Vydáno9. října 2018
Podzimní kouzlení v dětském zábavním parku Razulák zažijete o víkendu ve Velkých Karlovicích. Přístupné budou také všechny atrakce dětského parku; ty můžete využít ještě během dalších říjnových víkendů, ale od listopadu areál čeká zimní přestávka.

Dítě v lanovém parkuV sobotu 13. října budete mít jednu z posledních příležitostí navštívit dětský park Razulák ve Velkých Karlovicích na Valašsku. Podzimní kouzlení se stezkou odvahy nabídne malým i velkým rodinné odpoledne plné zábavy a tvoření. Program začíná v 15:00 hodin soutěžním tvořením strašidýlek z dýní, šišek, listů, žaludů a dalších přírodních materiálů, které bude v 17:00 hodin zakončeno výstavou s vyhodnocením a odměněním nejhezčího strašidýlka.

Valašský frgálJakmile se začne pomalu stmívat (zhruba od 18:00 hodin), mohou statečné děti vyrazit na stezku odvahy. Bát se o ně rozhodně nemusíte, bude je doprovázet strašidélko Razulák.

A tip od pořadatelů akce? Přímo v areálu parku Razulák je umístěna pekárna frgálů, z výletu si tak můžete domů odvézt na památku čerstvý voňavý valašský koláč.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.