!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Ve Stonetownu na Vysočině se chystá soutěž Lovci kožešin a zimní táboření

Ve Stonetownu na Vysočině se chystá soutěž Lovci kožešin a zimní táboření

Vydáno 21. února 2020 Zážitky
Westernové městečko Stonetown na Vysočině chystá na sobotu 22. února již 15. ročník westernové soutěže Lovci kožešin a 13. ročník zimního táboření. Přijďte si zasoutěžit, povzbudit "lovce", vsadit si na výherce nebo jen načerpat atmosféru dob dávno minulých. Pro vyznavače zimních táboření se v rámci soutěže uskuteční i třinácté zimní táboření ve Stonetownu.
lovecJiž po patnácté vyhlašuje westernové městečko Stonetown soutěž o nejlepšího Lovce kožešin pro rok 2020. Přijďte si zasoutěžit, povzbudit lovce, vsadit si na výherce nebo jen načerpat atmosféru dob dávno minulých. Hra je určena pro děti i dospělé. Soutěží se v řadě westernových disciplín, jako jsou střelba z luku, hod tomahavkem, hod nožem, rozdělávání ohně, lasování, hod oštěpem, lovení ryb a další zábavné disciplíny. Start závodu je stanoven na 13. hodinu dne 22. února 2020. Zápis závodníků probíhá nejpozději od 12 hodin téhož dne. Startovné je pro dospělé 90 Kč a 45 Kč pro děti. Ten, kdo soutěžit nechce, je stejně do Stonetownu srdečně zván. K dispozici mu bude saloon Gold Nugget s výtečným občerstvením. Místní saloon bude vřít zábavou a country hudbou, zábava skončí až v ranních hodinách.

stanování na sněhuPro vyznavače zimních táboření se v rámci soutěže uskuteční i dvanácté zimní táboření ve Stonetownu. Jsou proto zváni všichni otužilci, dobrodruzi, lední medvědi a další, kteří mají chuť rozdat si to s přírodou. Sraz účastníků je již v pátek 21. února 2020. Spaní je samozřejmě v městečku nebo v jeho blízkém okolí a to ve vlastním stanu nebo i bez něj.

Westernové městečko Stonetown najdete na Vysočině, v blízkosti obce Kamenice u Humpolce. Areál městečka vás přenese do doby osidlování divokého západu. Můžete si prohlédnout muzeum osidlování Divokého západu, zkusit si střelbu z luku, kuše či hodit tomahavkem.
Westernové městečko Stonetown na Vysočině

Westernové městečko Stonetown na Vysočině

Westernové městečko najdete na Vysočině, v blízkosti obce Kamenice u Humpolce. Podstatnou výhodou areálu je možnost zajištění programu pro školy bez přítomnosti další široké veřejnosti.