Úvod > Aktuality > Ve Špindlerově Mlýně se bude slavit mezinárodní den snowboardingu
Ve Špindlerově Mlýně se bude slavit mezinárodní den snowboardingu
"> "> "> Vecerní program pak ve Svatém Petru nabídne Kässhborer show neboli synchronní jízdu rolb a skútru
Zimní sporty

Ve Špindlerově Mlýně se bude slavit mezinárodní den snowboardingu

  • Vydáno23. ledna 2020
Přijeďte oslavit ve Špindlerově Mlýně Mezinárodní den snowboardingu! World Snowboard Day 2020 se spoustou doprovodných akcí se bude konat už v neděli 26. ledna 2020 na Horních Mísečkách.
World Snowboard DayV neděli 26. ledna se bude ve Skiareálu Špindlerův Mlýn slavit Mezinárodní den snowboardingu, World Snowboard Day 2020.

Přijďte oslavit mezinárodní den snowboardingu v pohodové atmosféře. Ve Špindlu na milovníky snowboardingu čeká již 14. ročník akce, v rámci kterého si užijete den plný sportu a doprovodných akcí.

Sportovní akademie Špindlerův Mlýn ve spolupráci s asociací Czech snowboarding, vás zve na závod pro všechny malé i velké snowboardisty. Závod spadá pod Snowboard Zezula Kidz tour 2020 v Burton snowparku na Horních Mísečkách. V 9:00 hodin je registrace, do 10:00 můžete trénovat a pak už se bude závodit v kategoriích jam na skoku, jam na bednách a open jam o věcné ceny. Startovné je zdarma.
Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí.

Snowparky ve Špindlerově Mlýně

Snowparky ve Špindlerově Mlýně

Možnost vyletět do vzduchu, mít pocit volnosti a ještě mnohem více to umožňují snowparky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. V oblíbeném krkonošském středisku najdete hned dva snowparky různých obtížností – na Horních Mísečkách a na Hromovce. V provozu bývají od ledna.