Úvod > Aktuality > Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka
Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka
">

Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka

Vydáno 9. března 2019 Zimní sporty
Neděle 10. března bude ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích patřit dětem. Na rodinné sjezdovce Horal u hotelu Horal se uskuteční tradiční Maškarní lyžovačka, která je každoročně vyvrcholením lyžařské sezóny.
Maškarní RazulaNa svahu bude připravena sjezdová trať s překážkami ozdobenými sladkostmi, které si mohou děti během lyžování "ulovit". Vítáni jsou nejen účastníci na lyžích, ale i na bobech či na sáňkách. Děti, které dorazí v maskách, budou mít pro tento den ve Skiareálu Razula lyžování zdarma.

Registrace začíná v 9 hodin, soutěžní jízdy masek budou probíhat od 10.30 do 12 hodin.
Pořadatelé doporučují přibalit k lyžím také plavky. Hned vedle sjezdovky Horal se nachází Wellness Horal s třemi termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Koupání v nich se může stát příjemnou tečkou za rodinným výletem.
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů.

Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.