Úvod > Aktuality > Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka

Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka

Vydáno 9. března 2019 Zimní sporty
Neděle 10. března bude ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích patřit dětem. Na rodinné sjezdovce Horal u hotelu Horal se uskuteční tradiční Maškarní lyžovačka, která je každoročně vyvrcholením lyžařské sezóny.
Maškarní RazulaNa svahu bude připravena sjezdová trať s překážkami ozdobenými sladkostmi, které si mohou děti během lyžování "ulovit". Vítáni jsou nejen účastníci na lyžích, ale i na bobech či na sáňkách. Děti, které dorazí v maskách, budou mít pro tento den ve Skiareálu Razula lyžování zdarma.

Registrace začíná v 9 hodin, soutěžní jízdy masek budou probíhat od 10.30 do 12 hodin.
Pořadatelé doporučují přibalit k lyžím také plavky. Hned vedle sjezdovky Horal se nachází Wellness Horal s třemi termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Koupání v nich se může stát příjemnou tečkou za rodinným výletem.
Maškarní lyžovačka na Horalu - Ski areál Razula Velké Karlovice

Maškarní lyžovačka na Horalu - Ski areál Razula Velké Karlovice

Užijte si rodinné dopoledne plné zábavy a kostýmů s oblíbenou maškarní lyžovačkou na sjezdovce Horal.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů.

V zimě lyžuj, na jaře plav ve Ski areálu Razula

V zimě lyžuj, na jaře plav ve Ski areálu Razula

Užijte si zimní projížďku na svahu a na jaře se ponořte do termálních bazénů se slanou vodou. Díky akci "V zimě lyžuj, na jaře plav" totiž k vybraným skipasům na sjezdovku Razula získáte vstup do termálních bazénů Wellness Horal zdarma.

Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.