Úvod > Aktuality > Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka
Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka
"> "> "> "> "> ">
Zimní sporty

Ve Ski areálu Razula se chystá maškarní lyžovačka

  • Vydáno10. března 2022
Neděle 13. března 2022 bude ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích patřit dětem. Na rodinné sjezdovce Horal u hotelu Horal se uskuteční tradiční Maškarní lyžovačka, která je každoročně vyvrcholením lyžařské sezóny.
Maškarní RazulaNa svahu bude připravena sjezdová trať s překážkami ozdobenými sladkostmi, které si mohou děti během lyžování "ulovit". Vítáni jsou nejen účastníci na lyžích, ale i na bobech či na sáňkách. Děti, které dorazí v maskách, budou mít pro tento den ve Skiareálu Razula lyžování zdarma, platí se jen startpvné ve výši 50 Kč.

Registrace začíná v 9:00 hodin, soutěžní jízdy masek budou probíhat od 10:30 do 12:00 hodin. Akce je určena malým závodníkům na lyžích a snowboardech, pořadatelé ale uvítají i děti na sáňkách či bobech. Podmínkou účasti je karnevalová maska.

karneval razulaA po závodu se přijďte zahřát a pochutnat si do zdejší restaurace – připravený bude slepičí vývar s nudlemi, svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem nebo smažený sýr s hranolky. Pořadatelé doporučují přibalit k lyžím také plavky. Hned vedle sjezdovky Horal se nachází Wellness Horal se třemi termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Koupání v nich se může stát příjemnou tečkou za rodinným výletem. Užijte si rodinné dopoledne plné zábavy a kostýmů s oblíbenou maškarní lyžovačkou na sjezdovce Horal!
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.