Úvod > Aktuality > Ve Frymburku se otevře nový lyžařský areál
Ve Frymburku se otevre nový lyžarský areál
"> Ve Frymburku se otevre nový lyžarský areál "> Lyžování ve Frymburku na Marte prinese také novou možnost výhodnejších zimních radovánek na Lipne "> Deti do 10 let si zalyžují ve Frymburku pouze za 50 Kc na den, dospelí pak zaplatí 110 korun
Zimní sporty

Ve Frymburku se otevře nový lyžařský areál

Vydáno 11. listopadu 2013
Ve Frymburku u Lipneského jezera se začátekm prosince 2013 otevře nový lyžařský areál, který bude vhodý především pro rodiny s dětmi. Pro děti zde bude k dispozici speciální dětský park Médi Kubíka se dvěma pojizdnými koberci, lyžařskou školou a celou řadou zábavných atrakcí.
Lyžování ve FrymburkuNově modernizovaný Skipark Frymburk přináší zcela novou možnost rodinného lyžování na Lipně pro ty, kteří mají raději zimní radovánky bez davů lidí v příjemném komorním prostředí. Na kopci Marta, s překrásným výhledem na Lipenské jezero, si užijete nerušené zimní radovánky s dobrotivou a přátelskou atmosférou. Vaše děti zažijí v novém dětském parku Médi Kubíka nefalšovanou radost z lyžování, která jim vydrží i v pozdějších letech.

Lyžování ve Frymburku na Martě přinese také novou možnost výhodnějších zimních radovánek na Lipně. Cenová politika inspirovaná osvědčeným rakouským systémem z Alp nebo např. nedalekého Hochfichtu, myslí především na podporu rodin s dětmi a ubytované hosty. Děti do 10 let si zalyžují ve Frymburku pouze za 50 Kč na den, dospělí pak zaplatí 110 korun. Pro hosty ubytované ve spolupracujících hotelech a penzionech jsou připraveny zvýhodněné ceny vícedenních volitelných skipasů, které jsou platné celou zimní sezónu 2013/14 včetně vánočních a jarních prázdnin.

A co všechno vám Skipark Frymburk nabídne? Kromě dětského parku, lyžařské školy a půjčovny sportovního vybavení si zde můžete užít zábavnou snowtubingovou dráhu v délce 115 m s klopenými zatáčkami nebo dvě široké a přehledné sjezdové tratě o délce 620 a 650 m vhodné pro děti a začátečníky. Samotřejmostí je také možnost večerního lyžování s jedinečným pohledem na osvětlený „noční" poloostrov Frymburk, občerstvení „Ranč U tří Anč" s dětským koutkem či bezplatné parkoviště přímo u dětského parku. Vyznavače běžeckého lyžování jistě potěší nové propojení běžeckých stop okolo Frymburku s běžeckými stopami okolo sousedního Skiareálu Lipno.
Park Frymburk - rodinné lyžování na Lipně

Park Frymburk - rodinné lyžování na Lipně

Park Frymburk je areálem s klidnou atmosférou, jehož služby uvítají především rodiny s dětmi. Hlavním tahákem je zde dětské hřiště s pohyblivými koberci.

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Vodní nádrž Lipno - jihočeské moře

Vodní nádrž Lipno - jihočeské moře

Vodní nádrž Lipno je největší umělé jezero České republiky. Voda z přehrady je vedena k podzemní elektrárně. Jezero, které vzniklo za hrází, je právem nazýváno "jihočeským mořem". Dosahuje délky 44 km a v místě největší šířky (u Černé v Pošumaví) činí vzdálenost obou břehů 10 km.