!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Ve čtvrtek začíná výstava Regiony ČR a dovolená v Lysé nad Labem

Ve čtvrtek začíná výstava Regiony ČR a dovolená v Lysé nad Labem

Vydáno 9. dubna 2019 Životní styl
Vystavovatelé na osmnácté výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Své expozice představí také muzea Středočeského kraje a představí se Středočeská centrála cestovního ruchu.
VeletrhVystavovatelé na osmnácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center s názvem "Výstava Regiony ČR a dovolená 2019" představí od 11. do 13. dubna 2019 kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Své expozice představí muzea Středočeského kraje. Výstava bude otevřená od 9:00 do 17:00 hodin, vstupné stojí 80 Kč pro dospělé a zlevněné je za 60 Kč.

S ohledem na světové téma problematiky plastů a odpadu jako takového, je tématem letošní výstavy Regiony ČR komunální odpad. Vystavovatelé zde představí možnosti pro města, ale i pro domácnosti, jak nakládat s odpadem a jak snížit jeho množství. K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž Turist Propag s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2019 a Zpravodaj roku 2019.

Přijedete do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v nově vybudované cyklo věži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.

Další aktuality

7.12.
2019
Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Střední Čechy | Životní styl
28.10.
2019
Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Střední Čechy | Životní styl
14.10.
2019
Na posvícení do kouřimského skanzenu už tento víkend!

Na posvícení do kouřimského skanzenu už tento víkend!

Střední Čechy | Životní styl