!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > V zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna se chystá top akce sezóny Permon Cup 2021
V zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna se chystá top akce sezóny Permon Cup 2021
"> "> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

V zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna se chystá top akce sezóny Permon Cup 2021

  • Vydáno23. října 2021
Ve čtvrtek 28. října 2021, v den státního svátku, se v zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna bude konat top akce sezóny Permon Cup 2021 u příležitosti závěru sezóny.
Permon Cup vám nabídne možnost zapojit se do netradičních disciplín pro celou rodinu. Soutěžní klání se skládá z šesti netradičních soutěžních disciplín a bude probíhat v době mezi 13:00 a 16:00 hod.

V letošním ročníku na návštěvníky čekají opět záludné disciplíny, které připravili oslavanští permoni. Vyzkoušíte si soutěžní klání v permonických disciplínách, u kterých se pobaví celá rodina. Nejlepší tým si odnese pohár vítězů a první rodinnou dárkovou poukázku do Permonia pro novou sezónu 2022. Pro děti bude připraveno kolo štěstí s hezkými cenami a jako každoročně děti sfouknou svíčky na sladkém permonickém dortu, který mohou všichni návštěvníci ochutnat a tím bude společně ukončena jubilejní desátá sezóna.

Permon Cup probíhá od 13:00 do 16:00 hodin. V parcích Permonium a Duhový svět je otevřeno od 10.00 do 18.00 hod. Návštěvníci mohou využít zábavných atrakcí Permonia, Duhového světa, ale mohou také navštívit srdce parku – kulturní památku těžní věž Kukla s krásnou vyhlídkou po okolí, Permonickým kinem, funkční replikou dolu s horníky i permony a dalšími zajímavostmi.
Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků – park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.

Další aktuality

25.11.
2021
Den otevřených sklepů v Pavlově bude, proběhne však netradičně

Den otevřených sklepů v Pavlově bude, proběhne však netradičně

Jižní Morava | Gurmánská turistika
23.11.
2021
Špilberk ožije hračkami na hradě

Špilberk ožije hračkami na hradě

Jižní Morava | Zážitky