Úvod > Aktuality > V zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna se chystá top akce sezóny Permon Cup 2021
Zážitky

V zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna se chystá top akce sezóny Permon Cup 2021

  • Vydáno23. října 2021
Ve čtvrtek 28. října 2021, v den státního svátku, se v zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna bude konat top akce sezóny Permon Cup 2021 u příležitosti závěru sezóny.
Permon Cup vám nabídne možnost zapojit se do netradičních disciplín pro celou rodinu. Soutěžní klání se skládá z šesti netradičních soutěžních disciplín a bude probíhat v době mezi 13:00 a 16:00 hod.

V letošním ročníku na návštěvníky čekají opět záludné disciplíny, které připravili oslavanští permoni. Vyzkoušíte si soutěžní klání v permonických disciplínách, u kterých se pobaví celá rodina. Nejlepší tým si odnese pohár vítězů a první rodinnou dárkovou poukázku do Permonia pro novou sezónu 2022. Pro děti bude připraveno kolo štěstí s hezkými cenami a jako každoročně děti sfouknou svíčky na sladkém permonickém dortu, který mohou všichni návštěvníci ochutnat a tím bude společně ukončena jubilejní desátá sezóna.

Permon Cup probíhá od 13:00 do 16:00 hodin. V parcích Permonium a Duhový svět je otevřeno od 10.00 do 18.00 hod. Návštěvníci mohou využít zábavných atrakcí Permonia, Duhového světa, ale mohou také navštívit srdce parku – kulturní památku těžní věž Kukla s krásnou vyhlídkou po okolí, Permonickým kinem, funkční replikou dolu s horníky i permony a dalšími zajímavostmi.
Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků – park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.

Další aktuality

Vinaři z Němčiček zvou na otevřené sklepy

Vinařská obec Němčičky na jižní Moravě zve milovníky vína na zimní festival otevřených sklepů s názvem Zimní festival vína. Bude se konat v sobotu 28. ledna od 10:00 do 19:00 hodin. K ochutnání budou skvělá vína od němčičských vinařů a k chuti přijdou vhod i tradiční zimní laskominy z domácích zdrojů. Nebude chybět ani soutěž o nejlepší svařák.
Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika

Slavnosti moravského uzeného provoní hrad Veveří – po tříleté pauze

Gastronomická akce Slavnosti moravského uzeného, která je největší oslavou moravského uzeného na světě, se uskuteční v areálu brněnského hradu Veveří opět po tříleté covidové pauze. Bude jí patřit poslední únorový víkend od 25. a 26. února 2023. Milovníky masa čeká jako již tradičně pravé moravské uzené, zabijačkové pochoutky, doprovodný program pro celou rodinu, ale i řada novinek, jako je rozšířená nabídka moravských vín nebo uzenářské workshopy.
Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika

Kamélie a zimní květinové výstavy: kde, co a kdy pokvete?

O kaméliích se mluví jako o prvních poslech jara. Květiny, které jsou doma v horách a lesích od severní Indie a Himálaje až po Čínu a Japonsko, a které už před staletími vzaly útokem dámské dekolty i luxusní kosmetiku, můžete obdivovat i u nás – stačí se vypravit na některou z výstav.
Jihomoravský kraj | Příroda

Jihomoravské Mikulčice si podmaní košt pálenek a zelí

V Mikulčicích se budete moci na vlastní kůži přesvědčit, co všechno dobrého se dá vyrobit z kysaného zelí. Gurmáni Mikulčice v sobotu 21. ledna 2023 pořádají v kulturním domu v Mikulčicích již 20. ročník koštu ovocných pálenek a kysaného zelí. Čekají na vás speciality ze zelí, krajové pečivo a různé druhy ovocných pálenek.
Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika