Úvod > Aktuality > V sobotu 31. srpna se Lipno rozloučí s prázdninami
V sobotu 31. srpna se Lipno rozloučí s prázdninami
">
Zážitky

V sobotu 31. srpna se Lipno rozloučí s prázdninami

  • Vydáno26. srpna 2013
" Campingu Lipno Modřín budou od 10 do 15 hodin probíhat soutěže. Čeká nás Foxíkův slalom, Koutek chytrých hlaviček, Velký Modřínovský test značek, Policejní kvíz a Cílová zručnostní rovinka. S sebou si vezměte kola, koloběžky, tříkolky, odstrkovadla, šlapací auta nebo kočárky – prostě jakýkoliv nemotorový dopravní prostředek – a samozřejmě dobrou náladu."
Největší zážitek bude stezka odvahy začínající v 17.45 na hlavním parkovišti u Lanového parku a končící v 19.00 hodin na Stezce korunami stromů za doprovodu hudebního vystoupení místní mládeže.
 
Každý úspěšný účastník dětského dne bude na jeho konci odměněn diplomem. A protože sezóna na Lipně nikdy nekončí, na 7. 9. 2013 už pro vás připravují další akci s názvem Lipno dětem aneb Den s Integrovaným záchranným systémem.
Active Park Lipno – to musíte zažít

Active Park Lipno – to musíte zažít

Plánujete aktivní rodinnou dovolenou? Jste rodina, která ráda vyzkouší něco nového a chce si užít společné chvíle? Máte rádi dny nabité novými zážitky a poznáním? Pak je tu pro vás Active Park Lipno, který nabízí aktivity pro celou rodinu.

Foxíkovo dětské cyklo-hřiště a další nové dobrodružství v bikepark Lipno

Foxíkovo dětské cyklo-hřiště a další nové dobrodružství v bikepark Lipno

Zábavná a dobrodružná jízda na tratích lipenského bikeparku se stává stále oblíbenější, zvládne ji totiž bezpečně každý, kdo rád jezdí na kole. Letošní novinkou je sportovní trať pod lanovkou a také Foxíkovo dětské cyklo-hřiště s animátory a nafukovacím hradem.

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 – 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Moderní kemp pro karavany a stany, lemován osvětlenou Jezerní cyklo/inline stezkou, přímo na břehu lipenského jezera nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany.

Lipno Card – karta hosta

Lipno Card – karta hosta

Lipno.card − je to věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč. Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na webových stránkách projektu.