Úvod > Aktuality > V sobotu 10. února vypukne na Náplavce Masopust
V sobotu 1. brezna vypukne na Náplavce Masopust
"> V sobotu 1. brezna vypukne na Náplavce Masopust "> Mužete si zde opéci vlastní špekácky
Gurmánská turistika

V sobotu 10. února vypukne na Náplavce Masopust

  • Vydáno9. února 2018
V sobotu 10. února od 8:00 do 14:00 se na náplavce Rašínova nábřeží pořádá Masopust. Jedinečný kolorit spolu s uvolněnou atmosférou a protékající řekou Vltavou činí z trhů na Náplavce oblíbené místo Pražanů i turistů. Každou sobotu si zde můžete nakoupit dobroty z kvalitních surovin.
ŠpekáčkyNa náplavce Rašínova nábřeží na Praze 2 vypukne v sobotu 10. února masopustní veselí. Nebojte se, vraždit se na náplavce nebude, všechny výrobci přivezou řezničtí mistři jako hotové výrobky přímo na trh.

Zabíjačkové speciality pocházejí od malých moravských chovatelů, kteří zvířatům zajišťují dobré podmínky chovu a šetrnou porážku zvířat.
  A zde je seznam na co by se vám mohly sbíhat sliny: Černá zabijačková polévka s kváskovým chlebem, škvarková pomazánka, tlačenka s octem, cibulí a kváskovým chlebem nebo opečená jelítka a jitrnice + Vítovo kysané zelí. Domů si budete moci po zakoupení odnést škvarky, tlačenku, uzenou vepřovou klobásu, uzený vepřový bok, uzenou slaninu, jitrnice, jelita a škvařené vepřové sádlo.

NáplavkaSpecialitou bude hot dog s ručně dělanou vepřovou klobáskou, slaninovým chipsem, kysaným zelím a hrubozrnnou hořčicí a také vepřový burger s cibulovým zelím a hrubozrnnou hořčicí v máslové bulce.

K těmto dobrotám se skvěle hodí nefiltrovaný 12° ležák a IPU 15° z malého žižkovského létajícího pivovaru ISAO anebo světlá 10° a 12°, polotmavou 12° a 14° speciál z belgického a českého sladu rodinný pivovaru U Vacků. K poslechu a případnému tanci zahrají Circus Brothers.

Přijďte načerpat atmosféru masopustu u Vltavy, užít si masopustního veselí, dobrot a zážitků třeba i při setkání s přáteli.
Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka je místo na levém břehu Vltavy, které je dějištěm nejrůznějších společenských nebo sportovních akcí. Nachází se nedaleko ulice Hořejší nábřeží, mezi Železničním a Palackého mostem. Po celý rok zde probíhají společenské a sportovní události.

Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.

Výtoňská náplavka na Rašínově nábřeží

Výtoňská náplavka na Rašínově nábřeží

Rašínovo nábřeží je v současné době nejatraktivnější, nejceněnější a společensky nejživější prostor u řeky Vltavy. Nachází se v úseku mezi výběžkem vyšehradské skály u Výtoně a Jiráskovým mostem u Žofína. Je zde krásný prostor na procházky, jízdu na kole konají se zde velmi oblíbené Farmářské trhy.