Úvod > Aktuality > V Říčkách v Orlických horách mají nově adventure golf
V Ríckách v Orlických horách mají nove adventure golf
"> V Ríckách v Orlických horách mají nove adventure golf "> Adventure Golf Rícky nemá ambice profesionálního hrište "> Areál najdete v centru horského strediska a v zázemí Aparthotelu Pod Zakletým
Letní sporty

V Říčkách v Orlických horách mají nově adventure golf

  • Vydáno11. června 2014
V Říčkách v Orlických horách se otevřelo veřejnosti nové hřiště na adventure golf, které doplňuje stále rok od roku pestřejší nabídku této horské destinace. Své kořeny má adventure golf v severní Americe, kde dokonce patří mezi jedny z nejoblíbenějších rekreačních i profesionálních sportů. Může ho hrát v podstatě kdokoliv, zvládnou jej i poměrně malé děti, má proto v sobě velký potenciál stát se zábavou pro celou rodinu.

AdventureGolfAdventure Golf Říčky není sice v celorepublikovém pohledu žádným unikátem, ve východních Čechách je však prvním hřištěm svého druhu, navíc zasazeného do krásné přírody s výhledem na laskavé kopce Orlických hor.

Adventure golf vychází vstříc jak individualistům, kteří se chtějí soustředit pouze na sebe a svůj výkon a odpočinout si od jinak každodenního pracovního kolektivu, tak skupinám a kolektivům, kteří dávají přednost společné zábavě nebo chtějí rozvíjet týmovou spolupráci. Ač jej mohou někteří považovat za nezáživný sport, skrývá v sobě skutečné dobrodružství, soustředěnost i uvolnění, chvilku napětí a radost z výsledku. Tento zajímavý sport u nás velmi rychle zdomácněl a stává se čím dál více populárním, což dokládá stále se rozvíjející síť vybudovaných hřišť na adventure golf po celé České republice.

Adventure Golf Říčky nemá ambice profesionálního hřiště, jeho cílem je stát se příjemným hřištěm pro všechny, pro širokou veřejnost i rodiny s dětmi, být relaxací, zábavou či místem společných setkání. Areál najdete ve strategické poloze turistických a cyklistických tras, se zastávkou cyklobusu, v centru horského střediska a v zázemí Aparthotelu Pod Zakletým. V sezóně je otevřeno denně od 10 – 20 hod.

Adventure Golf Říčky – golf v Orlických horách

Adventure Golf Říčky – golf v Orlických horách

Adventure Golf Říčky leží v překrásné přírodě Orlických hor, v zázemí rekreačního areálu Aparthotelu Pod Zakletým. Jedná se o první přírodní hřiště na adventure golf ve východních Čechách, které díky své poloze vhodně propojuje zábavu s pobytem na čerstvém horském vzduchu.

Další aktuality

12.8.
2022
Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí zvou na skvělé pivo i krajové speciality

Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí zvou na skvělé pivo i krajové speciality

Královéhradecký kraj | Gurmánská turistika
12.8.
2022
Hudební​ festival Brutal Assault burácí Josefovem

Hudební​ festival Brutal Assault burácí Josefovem

Královéhradecký kraj | Kultura
10.8.
2022
15 tipů, kde si s dětmi zařádit na bobové dráze

15 tipů, kde si s dětmi zařádit na bobové dráze

Královéhradecký kraj | Zážitky
6.8.
2022
Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Královéhradecký kraj | Letní sporty