!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > V Aquapalace Praha vypukne mistrovství v saunových ceremoniálech
Saunové ceremoniály jsou soucástí zážitkového saunování
"> Saunové ceremoniály jsou soucástí zážitkového saunování "> Mistrovství v saunových ceremoniálech se uskutecní v Resortu Kunetická Hora "> Na sauna festu se mužete tešit na nevšední zážitky
Lázně a wellness

V Aquapalace Praha vypukne mistrovství v saunových ceremoniálech

Vydáno 5. dubna 2018
Hola, hola, jaro volá a s ním největší saunový festival a událost roka SaunaFest 2018! SaunaFest ve svém šestém ročníku bude opět kouzelným setkáním velké rodiny saunérů. Pro návštěvníky budou připraveny desítky saunových ceremoniálů, bohatý doprovodný program, speciality zážitkového saunování a saunového divadla. Letos se koná od čtvrtka 5. do soboty 7. dubna 2018 v Aquapalace Praha.
Zážitkové saunováníLetos již 6. ročník SaunaFestu se koná (už potřetí) v Aquapalace Praha. Saunafest je jednou z největších saunových akcí v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění. Od 5. do 7. dubna 2018 se do největšího saunového světa v ČR sjedou milovníci saunování, ceremoniálů i saunového divadla z více než deseti zemí.

Vedle setkání saunérů, výměny zkušeností a oborového setkání jde o festival určený široké veřejnosti. Saunoví fanoušci se mohou těšit nejen na bohatý program saunových ceremoniálů a procedur, ale i na soutěžní vystoupení mistrovství ČR.

SaunafestNávštěvníci si užijí několik desítek speciálních ceremoniálů a celou řadu doprovodných programů. Velkým lákadlem budou například ukázky metličkování. Tváří letošního ročníku bude moderátorka a modelka Hana Mašlíková.

Sami návštěvníci budou moci absolvovat vybrané saunové procedury – hammam, ruské metličkování, beauty procedury jako například solný peeling nebo medovou saunovou kosmetiku. Kromě klasických prohříváren bude k dispozici i venkovní sudová sauna Caretta. Tradiční procedura s metličkami se koná ve čtvrtek v 13:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15; v pátek v 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:15 a 20:45; s v sobotu v 10:15, 12:45, 14:15, 16:45, 18:15 a ve 20:15 hodin.
Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

24.10.
2020
50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

Střední Čechy | Příroda
23.10.
2020
Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Střední Čechy | Letní sporty
18.10.
2020
Lázeňské poklady Středočeského kraje

Lázeňské poklady Středočeského kraje

Střední Čechy | Lázně a wellness